Baykuş: Bakanlıkta İlçemizi Temsil Ettik


Baykuş: Bakanlıkta İlçemizi Temsil Ettik

Türkiye’de bulunan Toprak Analiz Laboratuarları Derneğini ilçemizde temsil eden Ramazan Baykuş Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında yapılan devir teslim törenine katıldı.

Baykuş: Bakanlıkta İlçemizi Temsil Ettik
Bu içerik 1157 kez okundu.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında yapılan devir teslim törenine Türkiye de bulunan 312 Laboratuar ve yaklaşık 2500 çalışan Ziraat Mühendisi temsilcisi olan Ramazan Baykuş tören sonrasında bakan makamında bulunan Şanlıurfa eski Milletvekili olan Seydi Eyüpoğlu birçok milletvekili ve bürokrasiler ile sohbet etti.

Türkiye Laboratuarlar Derneği Başkanı Ramazan Baykuş sohbet esnasında ilçemizden sık sık bahsetti. Baykuş; “Polatlı Türkiye’nin tahıl ambarı olduğunu ve ilçemizde birçok alternatif ürünler yetiştirildiğini, tarımda çok önemli bir yer olduğunu aynı zamanda hayvancılık ile uğraşan ilçemiz tarım ve hayvancılık konusunda daha fazla yatırımlar yapılması için siyasi ve Bakanlık Bürokratlarda talep ettim. Çiçeği burnunda yeni Bakan Fakıbaba ise tören sırasında Türk tarımı için bu göreve geldiğini onun için talep ve isteklerimizi bildirmemiz gerektiğini ifade etti. Bakan Fakıbaba Türkiye’nin gelecekte tarımda ve hayvancılıkta namerde muhtaç olmaması ve kendi kendine yeterli olması için hep birlikte çalışmalar yapacaklarını söyledi. Biz de Polatlımız için gerekenleri yaparak tarım konusunda ilçemizin taleplerini rahatlıkla aktarabileceğiz.”dedi.

ANKARA POLATLI HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor