Şehrin Işıkları Söndü


Şehrin Işıkları Söndü

Karanlıklar içerisinde bir şehir Polatlı. İlçe merkezinde son birkaç gündür ciddi manada aydınlatma sıkıntısı var. Şehir merkezindeki büyük caddeler başta olmak üzere ara sokak ve caddelerde aydınlatma yok.

Şehrin Işıkları Söndü
Bu içerik 752 kez okundu.
 
Eksik falan değil tamamen kesik. Eti caddesi başta olmak üzere Sümer Caddesi, Selçuk Caddesi, Altay Caddesi, Ergenekon Caddesi gibi caddeler ve ara sokakların üzerindeki aydınlatmaların hiç biri yanmıyor. Caddeleri dükkan ışıklarından başka aydınlatan hiçbir ışık kaynağı yok.
 
Şehrin ışıkları söndü. İlçe merkezinde birçok cadde sokakta birkaç günden bu yana ciddi manada aydınlatma problemi yaşanıyor. Sorunun kaynağının ne olduğu tam olarak bilinmezken birçok günde bu yana eti caddesi dahil olmak üzere birçok merkez cadde ve sokakta aydınlatma yok. Sokak lambalarının hiç birinin çalışmadığı caddeler üzerinde aydınlatma sadece dükkân ışıkları sayesinde yapılıyor. Daha önce birkaç kez Sümer Caddesi üzerinde bu tarz bir problemin mevcudiyetini ve Cumhuriyet Meydanındaki aydınlatmanın eksikliğini gazete sayfalarımıza taşımız olsak ta köklü bir çözümün üretilmediği yine karşımıza çıkıyor. 
ANKARA POLATLI HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim