PTO Üyelerine Eğitim Semineri Verdi


PTO Üyelerine Eğitim Semineri Verdi

Polatlı Ticaret Odası üyelerine yönelik eğitim seminerlerine başladı.

PTO Üyelerine Eğitim Semineri Verdi
Bu içerik 314 kez okundu.

 

“Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Zamanı Doğru Kullanma ve Etkili İletişim” konularının ilendiği seminerlerde şirket yönetiminde esas alınması gereken yöntemler paylaşıldı.


Polatlı Ticaret Odası (PTO) eğitim salonunda dün saat 13.30’da başlayan ve saat 17.00’a kadar devam eden seminerde kurumsallaşmak ne demek, kurumsal bir şirket olmanın gereklilikleri nelerdir, aile şirketlerinin, özellikleri, güçlü yönleri, avantajları,  dezavantajları, Kobilerin Türkiye ekonomisindeki yeri, büyük işletmenin tanımı küçük işletmenin tanımı, şirket olarak büyümenin önemi gibi konular başta olmak üzere birçok konu ile ilgili eğitimci Adnan Hacıbebekoğlu tarafından paylaşımlarda bulunuldu.
Program, Polatlı Ticaret Odası üyelerinin ve üye çalışanlarının tamamını kapsarken 3 eğitimde de işverenler ve çalışanlar arasında iletişimin güçlenmesine ve motivasyonları artırmasına yönelik fırsatlar sunuyor. Aile şirketlerinde kurumsallaşma eğitimi ile katılımcılar; şirketlerin kurumsallaşma süreçlerini, süreç içinde ortaya çıkabilen sorunları ve bu sorunlara yönelik stratejik adımların ne şekilde atılması gerektiğine dair donanıma sahip olacaklar. Zamanı doğru kullanma ve etkili iletişim eğitimleri ile katılımcılar ise; zamanın önemini, en iyi zaman planlamasının sırlarını, iletişimin nasıl çalıştığı ve özgüveni yüksek akıcı bir iletişim kurmanın nasıl olduğunu öğrendiler. 

ANKARA POLATLI HABER PTO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim