SARIELOĞLU, ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI OLDU


SARIELOĞLU, ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI OLDU

Başbakan Binali Yıldırım, yeni bakanlar kurulunu açıkladı. Buna göre kabinede değişiklikler oldu ve yeni isimler kabineye girdi.

SARIELOĞLU, ÇALIŞMA  VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI OLDU
Bu içerik 765 kez okundu.
 
Yeni isimlerden biri de Jülide Sarıeroğlu  oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın ardından kabineye yeni bir kadın bakan daha eklendi. Polatlı’nın yakından tanıdığı bir isim olan Çalışma Bakanı olan Jülide Sarıeroğlu kimdir, hakkındaki detaylar nelerdir bu haberde.
 
JÜLİDE SARIEROĞLU POLATLI’NIN HER ZAMAN YANINDA
 
AK Parti Bölge Milletvekili Jülide Sarıeloğlu, seçildiği günden bugüne kadar AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatı ile son derece iyi bir çalışma performansı sergiledi. AK Perti ilçe Başkanı Alsey Demir ile sürekli olarak görüşen ve istişarelerde bulunan Sarıeloğlu, seçildiği günden bugüne kadar Polatlı’nın yaşadığı her sorunda öncü isim oldu. Son olarak sel felaketetinde gece gündüz sel faleketinin mağdur ettiği vatandaşlarla omuz omuza sıkıntıların aşılması için çalışan Jülide Sarıeloğlu, aynı zamanda Polatlı’ya yapılacak pek çok kritik hizmetin ilçeye getirilmesi noktasında da hükümet nezdinde etkin bir rol oynamıştı. 
 
YİNE KABİNE AÇIKLADI 
 
Başbakan Binali Yıldırım bugün son dakika olarak kabine revizyonunu açıkladı. 15 bakanlık kalırken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı değişti. Yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu oldu.65.hükümet kabine revizyonu belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu oldu. 2015 yılından beri Sarıeroğlu 38 yaşında. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi'nde MKYK üyesi olarak seçildi. 2009 Türkiye yerel seçimleri'nde Çankaya Belediyesi AK Parti Belediye meclis üyesi olarak seçildi. Haziran 2015 Türkiye genel seçimleri'nde AK Parti Ankara milletvekili olarak meclise giren AK Parti Ankara Bölge Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde tekrar AK Parti Ankara milletvekili olarak meclise girdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesidir.
ANKARA POLATLI HABER JÜLİDE SARIEROĞLU BAKAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim