DEMİR VE KURMAYLARI KÖY YOLLARINI İNCELEDİ


DEMİR VE KURMAYLARI KÖY YOLLARINI İNCELEDİ

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve AK Parti Büyükşehir belediye meclis üyeleri Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin köylerde yaptığı çalışmaları yerinde incelemek için dün köylere çıkarma yaptılar.

DEMİR VE KURMAYLARI KÖY YOLLARINI İNCELEDİ
Bu içerik 2384 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!
 
AK Parti İlçe Başkanı Aysel demir, Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri İlyas kara, Gazi Karaoğlu ve Mustafa Hakbilir ile AK Parti İlçe teşkilat Mensupları dün Ankara Büyükeşhir Belediyesi Fen İşleri Bölge Şefi Mehmet Karabayır ile birlikte asfalt çalışmalarının yapıldığı köylere ziyaret düzenlediler. Fen işleri ekiplerinin köy yollarında yaptığı çalışmaları yerinde incelemek için yola çıkan AK Partili heyet 6 mahalleyi ziyaret ettiler.
 
 
MELİH BAŞKANIMIZIN SÖZ VERDİĞİ YOLLARI BİR AN ÖNCE YAPACAĞIZ
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Bölge Şefi Mehmet Karabayır mahalle yollarında ve köy yollarında yapılan çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada aciliyeti olan köylerden başlamak üzere bozuk olana mahalle yollarında hızlı bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini söyledi ve : “ Toydemir Köyü, mesire alanı ve mezarlık yolları, cami önü, köy meydanı ve merkezi caddelerinin malzemeli bakımız ve asfaltımı, Hacımuslu Mahallesi, İnler Mahallesi, Ilıca, Karabenli ve Sabanca Mahallesi’nde çalışmalar devam ediyor. Daha sonrasında Sabanca, Ördekgölü, Sarıhalil Mahalleleri arasında sıcak asfalt ve malzemeli bakım çalışması yapılacak ağır tonajlı makinelerin geçeceği yerde sıcak aslfat yapıyoruz diğer yerlerde de soğuk asfalt yapıyoruz.   Melih başkanımızın söz verdiği yerler nereler ise bu yıl oralarda çalışmalarımızı yapacağız. Beyceğiz’den başlayıp Hacıtuğrul Gedikli mahallesine kadar olan grup yolu, Yağcıoğlu, Sincik, Hacımusa bağlantısına sıcak asfalt, Türktaciri gurup yolu soğuk asfalt yapılacak. Söz verilen alanlar dışında Kargalı, Taşpınar mahallerinde yol çok bozuk yetiştirebilirsek oraları yapacağız, yetiştiremezsek 2018 yılı programına alacağız “ dedi.
 
 
300 KİLOMETRE ASFALT DÖKÜLECEK
 
İmkanlar dahilinde yapılması düşünülen çalışmalar hakkında Şef Karabayır : “ Bu yıl mevsim şartlarının el verdiği ve yetiştirebildiğimiz kadarıyla çalışma yapmayı planladığımız alan 250 kilometre soğuk asfalt 50 kilometre sıcak asfalt yapmayı düşünüyoruz.”  diye konuştu.
 
ÇALIŞMALARA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ
 
AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir Ankara Büyükşehir Belediyesinin ilçede yaptığı çalışmalara binaen şu açıklamaları dile getirdi: “ Büyükşehir çalışmalarını çok güzel bir şekilde sürdürüyor. Fen işleri yeni bölge şefimizi tebrik ediyorum çok kısa zamanda çok güzel işler çıkardı. Grup yollarında hızla çalışmalar başladı. Çalışmalara çok önem veriyoruz çünkü yolların halini durumunu ve aciliyetini herkesten çok daha iyi biliyoruz. Vatandaşları rahat ettirecek şekilde çalışmalar ivedi bir şekilde devam ediyor. Büyükşehrin ilçede yaptığı çalışmalardan dolayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’e teşekkürlerimi iletiyorum. Yakın zamanda başkanımızın ilçeye ziyareti olacak.  Köylerimize birtakım hediyeleri ve sürprizleri olacak. Ortaya güzel sonuçlar çıkacağını düşünüyorum.” 
ANKARA POLATLI HABER AK PARTİ FEN İŞLERİ ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim