Pitbull Duvarı Aşıp Hayvanları Telef Etti


Pitbull Duvarı Aşıp Hayvanları Telef Etti

Haymana’lı üretici Fikret Tümtürk Yenimahalle’de bulunan avlusuna, kurbanlık için getirdiği 50 hayvanından 4’ü telef oldu.

Pitbull Duvarı Aşıp  Hayvanları Telef Etti
Bu içerik 2895 kez okundu.
 
Yenimahalle’de Fikret Tümtürk’e ait olan 50 küçükbaş kurbanlık hayvan pitbull cinsi olduğu tahmin edilen bir köpek tarafından saldırıya uğradı. 50 hayvanından 4’ü telef olurken, 10 küçükbaş hayvan da vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Olayın yaşanmasının ardından sabah hayvanların bulunduğu avluya gelen hayvan sahibi gördükleri karşısında şok oldu.
 
Avlunun etrafının kapalı olmasına rağmen hayvanları telef olan üretici Fikret Tümtürk; “ Aylardır kurban bayramı için bakımını yaptığımız hayvanlarımız başıboş bırakılan bir hayvan tarafından telef edildi. Havalar aşırı sıcak olduğu için dün hayvanları avluya saldık. Emniyet konusunda her hangi bir sıkıntı olmadığı düşündüğümüz için akşam evimize döndük. Etrafı kapalı olduğu için böyle bir durum yaşayacağımızı düşünmemiştik. Sabah geldiğimizde karşılaştığımız manzara korkunçtu. 50 hayvanımızdan 4 tanesi telef olurken, 10 tane hayvanımız da çeşitli yerlerinden yaralanmış durumdaydı. Gerekenin yapılmasını istiyoruz. Bu hayvanın sahipsiz olduğunu düşünmüyorum. Eğer sahibi varsa bir an önce bize ulaşmasını istiyorum.”dedi. Olay sonrasında yetkililer gerekli müdahaleyi yaparak saldırgan hayvanı yakaladı. 
ANKARA POLATLI HABER TELEF OLAN HAYVANLAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor