Emniyet Uyuşturucu İle Mücadele De Kararlı Adımlarına Devam Ediyor


Emniyet Uyuşturucu İle Mücadele De Kararlı Adımlarına Devam Ediyor

Polatlı ilçe Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile mücadeleye yoğun bir şekilde devam ediyor.

Emniyet Uyuşturucu İle Mücadele De Kararlı  Adımlarına Devam Ediyor
Bu içerik 1215 kez okundu.
 
Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde uyuşturucu ile mücadelede önemli işlere imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaptıkları başarılı operasyonla 5 kişiyi uyuşturucu bitkisi yetiştirme suçundan gözaltına aldılar.
 
İlçe genelinde birçok başarılı operasyonlara imza atan Polatlı ilçe Emniyet Müdürlüğü, kısa zaman önce uyuşturucu madde satışı yaparak gençlerimizi zehirleyen şahısları suçüstü yakalandılar ve sevk edildiği adli makamlarca şahıslar tutuklandılar.  Özellikle İlçedeki uyuşturucu trafiğini mercek altına alan Polatlı Emniyet Müdürlüğü, Uyuşturucu ile mücadele amacıyla kurmuş olduğu özel ekip ile çalışmalarına devam ediyor.  Bu bağlamda kurulan özel ekip topladıkları bilgi ve istihbaratlardan yola çıkarak uyuşturucu kullananları ve satanlar' adım adım takibe aldılar.
 
5 KİŞİYE UYUŞTURUCU BİTKİSİ YETİŞTİRDİĞİ İÇİN GÖZALTINA ALLINDI
 
Esentepe bölgesinde 14 Temmuz Cuma günü yaptıkları operasyonla evinde özel olarak Hint keneviri bitkisi( Esrar maddesi) yetiştiren şahısları yetiştirdikleri Hintkenevirleri ile birlikte suçüstü yakaladılar.   Olayla ilgili olarak 5 şahıs gözaltına alındı ve kök hintkeneviri bitkilerine el konuldu. Emniyet Müdürlüğündeki sorgularının ardından yakalanan şahıslar, elde edilen uyuşturucu maddelerle birlikte adli makamlara sevk edildiler.
ANKARA POLATLI HABER EMNİYET UYUŞTURUCU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor