Adnan Menderes Sakinlerinden Başkan Yıldızkaya’ya Hizmet Plaketi


Adnan Menderes Sakinlerinden Başkan Yıldızkaya’ya Hizmet Plaketi

Polatlı Belediyesi tarafından Şehitlik Mahallesi’nde bulunan Adnan Menderes Sitesi’ne yönelik yapılan altyapı çalışmaları nedeniyle Adnan Menderes Sitesi Dernek Başkanı Adem Aymaz, dernek yöneticileri ve site sakinleri Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’y

Adnan Menderes Sakinlerinden Başkan Yıldızkaya’ya Hizmet Plaketi
Bu içerik 1068 kez okundu.
 
 
Polatlı Belediyesi tarafından Şehitlik Mahallesi’nde bulunan Adnan Menderes Sitesi’ne yönelik yapılan altyapı çalışmaları nedeniyle Adnan Menderes Sitesi Dernek Başkanı Adem Aymaz, dernek yöneticileri ve site sakinleri Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti.
 
AYMAZ: BAŞKANIMIZA HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ
 
Şehitlik Mahallesi Adnan Menderes Sitesi Dernek Başkanı Adem Aymaz, Adnan Menderes Sitesi’ne yönelik altyapı çalışmalarının yapılmasından ötürü Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür ettiklerini ifade ederek, site yöneticileri ve site sakinleriyle birlikte Başkan Yıldızkaya’ya plaket verdi. 
Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Aymaz “Sayın başkanımıza sitemize yönelik kilitli taş başta olmak üzere altyapı çalışmalarında verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sitemizin daha yaşanabilir bir üst yapıya kavuşması anlamında Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başta olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 
YILDIZKAYA: POLATLILI HEMŞEHRİLERİM HERŞEYİN EN İYİSİN HAK EDİYOR
 
Şehitlik Mahallesi Adnan Menderes Sitesi Dernek Başkanı Adem Aymaz, site yöneticiler ve site sakinlerinden oluşan heyetin ziyaret ettiği Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, plaketten ötürü ziyaretçiere teşekkür etti. Başkan Yıldızkaya “Biz Polatlı’ya hizmet için göreve geldik ve ilk günden bugüne kadar da bu anlayışla hareket ediyoruz. Adnan menderes sitemiz ilçemizin en eski muhitlerinden. Bu sebeple orada yaşayan hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm Polatlılı hemşehrilerimiz hizmetin ve herşeyin en iyisini hak ediyor” şeklide konuştu.
ANKARA POLATLI HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
AK Partililer Akıncı Üssü Davasına Katıldı
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer  İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor
Gökçek Polatlı ve Haymana’dan Sonra Diğer İlçelerde De Malzeme Dağıtımına Devam Ediyor