FUTBOLUN KALBİ 6 AĞUSTOS’TA POLATLI’DA ATACAK


FUTBOLUN KALBİ 6 AĞUSTOS’TA POLATLI’DA ATACAK

6 Ağustos tarihinde Konyaspor, Bursaspor, Osmanlıspor, Gençlerbirliği, Ankaragücü, Ankara Karması, Hacettepe, Burdurspor ve Antalyaspor’un katılmıyla geleceğin yıldızları ayağımıza geliyor.

FUTBOLUN KALBİ 6 AĞUSTOS’TA POLATLI’DA ATACAK
Bu içerik 966 kez okundu.
 
Pek çok profesyonel takımı Polatlı’ya getiren turnuvanın düzenleyicisi antrenör Ali Kılavuz, bu yıl 3.’sü düzenlehnecek turnuvaya ilişkin yaptığı açıklamada, her yıl daha büyük kulüplerin turnuvaya iştirak ettiğini ve bu turnuvayı geleneksel hala getirerek Polatlı’yı futbolun önemli merkezlerinden bir tanesi haline getirmeşi hedefediklerini söyledi. 
 
Kılavuz “ Bu yıl 3.sünü düzenleyeceğimiz “Tarihe Saygı Futbol Turnuvası” geleneksel hale gelmiş bulunmakta ve organizasyon anlamında Türkiye’nin en önemli futbol turnuvaları arasında yer almaktadır. 
Turnuva açılışına bir çok ünlü spor adamının ve yıldızın katılacağını geleceğin yıldız adaylarının boy göstereceği turnuvada ilçemizi en güzel şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. 3.sü düzenlenecek tarihe saygı futbol turnuvası yine yaklaşık 1000 kişilik  sporcu ve ailesinin  katılacağı Polatlımızda tarihi yerlerin gezdirilip anlatılacağı süper lig takımlarının alt yapılarının katılacağı çok ciddi bir turnuva olacaktır.  1 Gün sürecek futbol turnuvasında 2006 doğumlu sporcularımız oynayabilecek. Daha önceki Turnuvalarda oldugu gibi  bizlere destek veren Başta Kaymakamız Mahmut Nedim Tunçer’e,  AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir’e, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ertuğrul Kıymaz, ilçe spor müdürümüze ve tüm takımlarımızın daha önceki turnuvalarad olduğu gibi bu turnuvada da bizlere destek veren esnaflarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.
ANKARA POLATLI HABER FUTBOL TURNUVASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK  ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL  FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ