NÖBETTE 4. Günden Geriye Kalanlar


NÖBETTE 4. Günden Geriye Kalanlar

Cumhuriyet Meydanında 11 Temmuz Salı akşamından itibaren hafta boyunca tutulan demokrasi nöbetine ilçe protokolünde katıldı.

NÖBETTE 4. Günden Geriye Kalanlar
Bu içerik 920 kez okundu.
 
 
Demokrasi nöbetinin 4. Gününde protokol üyelerinin destekleri tam oldu. FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin birinci yıldönümünde 15 Temmuz şehitleri anılıyor. Türkiye'nin milli birlik ve beraberliğini hedef alan Fetullahçı Terör Örgütü'nün ( FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde, Türk bayraklarıyla cadde ve sokaklara çıkıp meydanları doldurarak darbecilere karşı koyan vatandaşlar, bu yıl da ülke genelinde 15 Temmuz şehitlerini anıyor.
 
AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal’ın katıldığı demokrasi nöbetinin üçüncü gününde Vekil Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, kamu kuruluşlarının daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının daire amirleri ve çok sayıda vatandaş nöbetin 4.gününde meydanda toplandı. Kuranı kerim tilavetleri ilahiler ile gece boyunca şehitlerin ruhuna dualar edildi. Meydanda kılınan yatsı namazında çok sayıda vatandaş saf tuttu.
 
 
ESKİ BAŞKAN SÖNMEZ BAŞKAN DEMİR’E TABLO HEDİYE ETTİ
 
AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir’e Polatlı Karadenizliler Derneği eski başkanı Zeki Sönmez 15 Temmuz anısına tablo hediye etti. Başkan Demir Sönmez’e bu anlamlı davranışından dolayı teşekkür etti.
 
POLATLI BELEDİYESİ FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI
 
Polatlı Belediyesi Cumhuriyet Meydanında Anadolu Ajansının 15 Temmuz gecesinde objektifine takılan önemli anların sergisini açtı. 15 Temmuz gecesi ve sonrasında ölümsüzleştirilen anların sergilendiği fotoğraf sergisi vatandaşlar tarafından ilgi ile incelendi.
ANKARA POLATLI HABER 15 TEMMUZ NÖBETİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı