Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek Verildi


Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek Verildi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit aileleri ve gaziler için öğle yemeği düzenlendi.

Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek Verildi
Bu içerik 794 kez okundu.
 
 
Güldeste Konakta düzenlenen programa yetkililer, şehit aileleri, gaziler ve Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan Komiser Yardımcısı Seher Yaşar’ın ailesi katıldı.
 
Kaymakamlık ve Polatlı Belediyesi tarafından organize edilen şehit aileleri onuruna verilen yemeğe, Vekil Kaymakam Hüseyin Göktürk, Topçu ve Füze Okul Komutanı Tuğgeneral Hurşit Ağırcan, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, MHP İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri katıldı. 
Yemekte daire amirlerinin her birinin ayrı ayrı şehit ailelerinin masasında aileler ile birlikte oturması dikkat çekerken Vekil Kaymakam Göktürk’te yemek sonrasında şehit ailelerinin masalarını tekler teker dolaşarak sohbet etmesi de göze çarpan bir diğer önemli detaydı. Yemek sonrasında Vekil kaymakam Hüseyin Göktük ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya aileleri kapı önünde yolcu ettiler.
 
 
ONLAR BU TOPRAKLARIN BU VATANIN MÜHÜRLERİDİRLER
 
15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla organize edilen yemekte şehit aileleri ile bir araya gelen Haymana Kaymakamı Vekil Kaymakam Hüseyin Göktürk: “ Şehitlerimizin çok değerli aileleri ve yakınları. Bizler bu toprakları vatan toprağı yaptığımızı günden bugüne şehitlerimizi gazilerimiz hep var ola gelmiştir. Onlar bizim başımızın tacıdır bu toprakların bu vatanın mühürleridirler. 
Bizler ne söylesek, ne yapsak, ne konuşsak siz şehit ailelerinin hissettiğini hissedemeyiz. Ne yapsak sizlerin karşılığınızı veremeyiz. Sizler bu vatan uğrunda bu vatanın muhafazası için, bu vatanın birliği, beraberliği için eşinizi çocuğunuz kardeşiniz feda ettiniz, bizler ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Şunu biliniz ki bizle sizleri ailemiz olarak görüyoruz. Sizlerin sıkıntısı derdi bizlerinde sıkıntısı derdidir. Çok şükür devletimiz son yıllarda şehit ailelerimizin sıkıntılarını gidermek, hayat standardını yükseltmek için toplumda şehit ailelerine yaraşır bir statü kazandırabilmek için birçok düzenlemeler yaptı. Mutlaka ki sıkıntınız ihtiyacınız sorununuz olacaktır bizler bunun için varız. Allah inşallah sizleri, hepimizi şehitlerimizle cennette buluşturur.” dedi. 
ANKARA POLATLI HABER ŞEHİT GAZİ 15 TEMMUZ YEMEK DAVET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı