Başkentte 15 Temmuz Foto Sergisi


Başkentte 15 Temmuz Foto Sergisi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, FETÖ’cülerin 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde, Başkent'in 10 farklı noktasında, “15 Temmuz Destanı Fotoğraf Sergisi” açacak.

Başkentte 15 Temmuz Foto Sergisi
Bu içerik 177 kez okundu.

 

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Başkent’in 10 farklı noktasında açılacak sergiler, 15-25 Temmuz arasında gezilebilecek. 

Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Anadolu Ajansı’nın ve Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin 15-16 Temmuz’a ait ödüllü fotoğraflarından oluşan sergide; acımasız ve hain darbe girişimine karşı koyarken şehit olan vatandaşlar, kolluk kuvvetleri, gaziler ve o gece vatan savunmasında canını ortaya koyan kahramanların fotoğrafları yer alıyor. FETÖ hainlerinin tankla, tüfekle, bombayla 249 kişinin şehit, 2193 kişinin de gazi olmasına neden olduğu geceye ait fotoğraflar, sergide kronolojik şekilde yer alarak, hain gece, bir kez daha gözler önüne serilecek.

SERGİYİ, BAKAN ARSLAN VE BAŞKAN GÖKÇEK AÇACAK

 Büyükşehir Belediyesi tarafından hainlerin darbe girişiminin bir kez daha gözler önüne serildiği “15 Temmuz Destanı" fotoğraf sergilerinin toplu açılışı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından, yarın (15 Temmuz Cumartesi günü) saat 12.00’da TCDD Yüksek Hızlı Tren Garı’nda gerçekleştirecek.

Fotoğraf sergileri şu noktalarda gezilebilecek: Kızılay Metro Sergi Salonu, Güvenpark Sanat Galerisi, Gençlik Parkı, TCDD Yüksek Hızlı Tren Garı, Esenboğa Havaalanı, Kentpark AVM, Antares AVM, Natavega AVM, Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı ve AŞTİ.

ANKARA POLATLI HABER 15 TEMMUZ FOTO SERGİSİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI