Minik Kalpler Şehit Annesine Hem Gurur Hem Üzüntü Gözyaşları Döktürdü


Minik Kalpler Şehit Annesine Hem Gurur Hem Üzüntü Gözyaşları Döktürdü

Yaz Kur’an Kursu öğrencileri 15 Temmuz şehitleri anısına bir program organize ettiler. 42 özel harekat polisini temsilen hazırlanan programda hüzün ve gururun göz yaşları aynı anda aktı.

Minik Kalpler Şehit Annesine Hem  Gurur Hem Üzüntü Gözyaşları Döktürdü
Bu içerik 1711 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!
 
 
Yaz kuran kurusu öğrencilerinden 42 öğrenci 15 Temmuz şehitlerini anmak ve şehit annesine bir sürpriz yapmak için hazırlandılar. 
 
Yaşları 4 ila 10 arasında değişen öğrencilerden oluşan bir grup 15 Temmuz şehitleri anma demokrasi ve milli birlik günü etkinlikleri için maneviyat yüklü bir programa imza attılar. İlçe Müftüsü Mehmet Muslu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç'ta şehit annesine yapılan bu  sürpriz programda yer aldılar. 
 
42 ÖĞRENCİ ÖZEL HAREKET ŞEHİTLERİNİ TEMSİLEN ŞEHİT ANNESİNE GÜL VERDİ
 
Özel Harekat Komiser Yardımcısı Seher Yaşar’ın şehadet yılında şehidin annesi Dilek Yaşar’a yaz Kur’an kursu öğrencileri bir program tertip ettiler. Kurs hocalarının rehberliğinde hazırlanan öğrenciler şehidin annesine gurur, buruk bir sevinç, mutluluk ve üzüntüyü aynı anda yaşattılar. 42 öğrenci özel harekat polislerinin her birini temsilen Şehit Seher Yaşar’ın annesinin elinin öpüp gül hediye ettiler. Şehidin annesi için duygu selini yaşatan bu program sonrasında çocuklar teker teker anne ile tanıştılar. Şiirlerin ve ilahilerin okundu program sonrasında başta şehit Seher Yaşar’ın manevi ruhu olmak üzere bütün şehitlerin manevi ruhlarına dualar edildi. 
ANKARA POLATLI HABER 15 TEMMUZ ŞEHİD SEHER YAŞAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ODTÜ ONLINE ÜCRETSİZ SERTİFİKALI DERSLERİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
ODTÜ ONLINE ÜCRETSİZ SERTİFİKALI DERSLERİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı