BAŞKAN YILDIZKAYA’DAN POLATLILI ÇİFTÇİLERE VE KAMYONCULARA ZİYARET


BAŞKAN YILDIZKAYA’DAN POLATLILI ÇİFTÇİLERE VE KAMYONCULARA ZİYARET

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya bugün Polatlı Ticaret Borsasında kamyoncu ve çiftçileri ziyaret etti. Kamyoncu ve çiftçilerle sohbet ederek sorunlarını dinledi.

BAŞKAN YILDIZKAYA’DAN  POLATLILI ÇİFTÇİLERE VE  KAMYONCULARA ZİYARET
Bu içerik 1043 kez okundu.
 
Çiftçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yıldızkaya; sorunları çözmek için elbirliğiyle çalışacaklarını ifade etti. Nüfusun büyük bir kısmının tarım ve hayvancılıkla geçimini sağladığı Polatlı’nın Türkiye genelinde örnek bir tarım kenti olduğunu, Polatlımızın tarımda hak ettiği yere gelmesi için yoğun çaba harcadıklarını belirten belediye başkanı Mürsel Yıldzıkaya;  "İnşallah üreticilerimiz bereketli bir yıl geçirmişlerdir, tüm çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum, her zaman kamyoncu ve çiftçi kardeşlerimizin yanındayız’’ dedi. 
 
HEMŞEHRİLERİM HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR
 
Başkan Yıldızkaya ziyarette kamyoncu ve çiftçi esnafının memniyetini alırken, “Polatlı çiftçimizv e Polatlılı hemşehrilerimiz herşeyin en iyisine layık. Bu yıl onların işlerini kolay kılmak adına otoparkımızdan herhangi birücret talep etmeden hizmetlerine sunduk. Umuyorum hayırlı ve bereketli bir hasat dönemini yaşarız” diye konuştu. 
 
KAMYONCU ESNAFINDAN TEŞEKKÜR
 
Geçtiğimiz günlerde borsa garajını ücretsiz hale getiren belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya kamyoncu esnafından olumlu tepki aldı. Borsa garajının ücretsiz hale gelmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren kamyoncular belediye başkanına teşekkürlerini ilettiler.     
ANKARA POLATLI HABER BELEDİYE BAŞKANI YILDIZKAYA KAMYONCU ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı