Esnaf Kefalet Milli İradeye Sahip Çık


Esnaf Kefalet Milli İradeye Sahip Çık

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz 15 Temmuz da gerçekleştirilen darbe girişiminin yıl dönümü münasebetiyle açıklamada bulundu.

Esnaf Kefalet Milli İradeye Sahip Çık
Bu içerik 860 kez okundu.
 
Kıymaz, 15 Temmuz'un önemi, kıymeti ve o gece bu milletin nasıl bir destan yazdığını unutmadık, unutturmayacağız ifadelerini kullandığı açıklamasında birlik ve beraberlik mesajları verdi.
 
KIYMAZ: UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ
 
  Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Anlı Şanlı tarihin yaşandığı Polatlı  mülki amiriyle, belediyesiyle, askeri ile  sivil toplum kuruluşuyla esnafıyla,  kasabı, manavı, çiftçisi ile topyekun 15 Temmuzda  milli iradeye kurşun sıkan hainlere kahramanca dur demiştir. Bu sürecin ülkemizde bir daha yaşanmaması için birlik ve beraberliğimizle kararlı bir şekilde duruş sergiliyoruz.  Unutmayacağız, unutturmayacağız. 
 
 
15 Temmuz yıl dönümünün de bu bağlamda Polatlı esnafıyla birlikte genel merkezimizin katkılarıyla Esnaf Kefalet Kooperatifi olarak bastırdığımız 10 bin milli iradeye sahip çık afişini esnaflarımızın iş yerlerine astık Allah bu millete böyle bir karanlık günü bir daha yaşatmasın bu vesileyle Allah'tan şehitlerimize rahmet gazilerimize minnetlerimizi belirtir, güzel ülkemin refahına  huzuruna ve bütünlüğümüze gölge düşüren şer odaklarının beyhude emelleri sönecek elleri kırılacaktır.”ifadelerini kullandı.
ANKARA POLATLI HABER ESANF KEFALET 15 TEMMUZ ERTUĞRUL KIYMAZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi