Haymana’da 15 Temmuz Etkinlikleri Şehit Kabirleri Ziyaretiyle Başladı


Haymana’da 15 Temmuz Etkinlikleri Şehit Kabirleri Ziyaretiyle Başladı

Haymana Belediyesinin 15 Temmuz etkinlikleri, şehit mezarları ve ailelerini ziyaretiyle çalışmalarına başladı. Hain FETÖ darbe girişiminin birinci yılı dolayısıyla 11-16 Temmuz haftasında Türkiye’de çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Haymana’da 15 Temmuz Etkinlikleri  Şehit Kabirleri Ziyaretiyle Başladı
Bu içerik 812 kez okundu.
 
Haymana Belediyesi ise bu etkinliklerine şehir ailelerini ve şehir mezarlarını ziyaret ederek başladı. Şehitler için ilk tören Haymana Asri Mezarlığında gerçekleştirildi. Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Abdülkadir Abduşoğlu, Aile ve Toplum Hizmetleri Şube Müdürü Salih Çakırgöz, Haymana Garnizon Komutanı Ömer Seyhan, AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, Belediye Meclis Üyeleri, kamu kurum temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının katıldığı törende şehitlerin mezarı başında Kuran-ı Kerim okunup mezarlara karanfil bırakıldı.
 
Törenin ardından Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Abdülkadir Abduşoğlu, Aile ve Toplum Hizmetleri Şube Müdürü Salih Çakırgöz, Haymana Garnizon Komutanı Ömer Seyhan ve Haymana Belediye Meclis Üyesi Ahmet Özkan, Sindiren mahallesinde Şehit Astsubay Halit Gencer, Sebilibala mahallesinde 15 Temmuz şehidi Alper Kaymakçı, Yurtbeyli mahallesinde 15 Temmuz şehidi Resul Kaptancı ve Yaprakbayır mahallesinde şehit er İsmail Koç’un kabirlerini ziyaret edip ailelerine Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettiler. 
ANKARA POLATLI HABER HAYMANA BELEDİYESİ 15 TEMMUZ ANMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi