BÜYÜKŞEHİR'DEN 15 TEMMUZ'A ÖZEL ÜCRETSİZ ULAŞIM


BÜYÜKŞEHİR'DEN 15 TEMMUZ'A ÖZEL ÜCRETSİZ ULAŞIM

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO otobüsleri ile metro ve Ankaray; 15 Temmuz hain darbe girişiminin ilk yıl dönümünde, Başkentlilerin anma etkinliklerine rahat katılım sağlayabilmeleri için o güne özel, 24 saat ücretsiz hizmet verecek.

BÜYÜKŞEHİR'DEN 15 TEMMUZ'A ÖZEL ÜCRETSİZ ULAŞIM
Bu içerik 100 kez okundu.

 

15 Temmuz öğlen saat 12.00’dan, 16 Temmuz saat 12.00’a kadar EGO otobüsleri, metro ve Ankaray, 24 saat boyunca ve ücretsiz olarak yolcu taşıyacak. 
Hain girişimin yaşandığı günden sonra gerçekleşen demokrasi nöbetlerinde olduğu gibi, tüm toplu ulaşım araçları, ilk yıldönümünde de ücretsiz ulaşım sağlayacak. 
Büyükşehir Belediyesi’nin, hain darbe girişimine karşı kazanılan demokrasi zaferinin yıldönümünde uygulayacağı ücretsiz ve 24 saat süreli hizmet için Büyükşehir Belediye Meclisi’nde de üyelerin oy birliğiyle karar alındı. 

STK'LARIN OTOBÜS TALEBİ DE KARŞILANACAK


Belediye Meclisi'nde, sivil toplum kuruluşlarınca talep edilen otobüslerin, bu kuruluşlara ücretsiz olarak temin edilmesi de oybirliğiyle karara bağlandı.Meclis'te, 15 Temmuz anma etkinlikleriyle ilgili olarak, törenlere katılacak vatandaşlara ücretsiz çay, su ve kumanya dağıtılması; 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin çeşitli görsel malzemelerin hazırlanarak, medya ve billboard'lardan duyurulması; etkinliklere katılan vatandaşlara dağıtılmak üzere baskılı tanıtım ürünleri yaptırılması ve bu etkinlikler için ihtiyaç duyulan teknik ekipmanın, ilgili birimlerce temin edilmesi kararları da alındı.

ANKARA POLATLI HABER BÜYÜKŞEHİR 15 TEMMUZ ÜCRETSİZ ULAŞIM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı