HASTA VATANDAŞ DIŞARI ÇIKAMADI, BAŞBAKAN YILDIRIM TELEFONLA ARADI


HASTA VATANDAŞ DIŞARI ÇIKAMADI, BAŞBAKAN YILDIRIM TELEFONLA ARADI

Başbakan Binali Yıldırım, Polatlı’da ziyaretinde hastalığı nedeniyle yanına gelemeyen bir vatandaşı telefonla arayarak, "Biz sizlerle gurur duyuyoruz.

HASTA VATANDAŞ DIŞARI ÇIKAMADI,  BAŞBAKAN YILDIRIM TELEFONLA ARADI
Bu içerik 1618 kez okundu.

 

Başbakan Binali Yıldırım, ziyaretinde hastalığı nedeniyle yanına gelemeyen bir vatandaşı telefonla arayarak, "Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Sizler bizim baş tacımızsınız." dedi. Başbakanlık Basın Merkezi'nce, Başbakan Yıldırım'ın ziyaretine ilişkin görüntüler paylaşıldı.

 

Vatandaşların yoğun sevgisi görüntülere yansırken, Yıldırım, yanına yaklaşan Şahsanem isimli bir yaşlı kadının eşinin kalp rahatsızlığı bulunduğunu ve bu nedenle gelemediğini belirterek, "Onunla telefonda konuşur musunuz?" şeklindeki ricasını geri çevirmedi. Kadının telefon etme konusundaki ricasını hasta eşine anlatan Başbakan Yıldırım, "Bak seni düşünüyor, dışarı çıksa da hiç aklından çıkmıyorsun." ifadelerini kullandı.Telefondaki vatandaşın sözleri üzerine Yıldırım, "Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Sizler bizim baş tacımızsınız." dedi. Bu telefon konuşmasının ardından, sokaktaki vatandaşlar ve çocuklarla fotoğraf çektiren ve çocuklara oyuncak hediye eden Yıldırım, beraberindeki bakan ve milletvekilleriyle bir kahvehanede çay içti. Öte yandan, AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatı'na geçen ve burada kısa bir konuşma yapan Başbakan Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, Türkiye'nin bulunduğu bölgede bir istikrar unsuru olduğuna işaret etti.

ANKARA POLATLI HABER BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı