MODİFİYELİ ARAÇLARA VE ÇEVREYİ RAHATSIZ EDEN MOTOSİKLETLİLERE EMNİYETTEN İŞLEM


MODİFİYELİ ARAÇLARA VE ÇEVREYİ RAHATSIZ EDEN MOTOSİKLETLİLERE EMNİYETTEN İŞLEM

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği’nin raporlarına göre ilçenin son bir aylık ve yılın ilk yarısına kadar olan trafik karnesi belli oldu.

MODİFİYELİ ARAÇLARA VE ÇEVREYİ RAHATSIZ  EDEN MOTOSİKLETLİLERE EMNİYETTEN İŞLEM
Bu içerik 123 kez okundu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği’nin raporlarına göre  ilçenin son bir aylık ve yılın ilk yarısına kadar olan trafik karnesi belli oldu.


Raporlarda dikkat çeken bir önemli detayda modifiyeli araçların ve rahatsız eden motosikletlerin emniyet mensuplarının kıskacına yakalanması ve cezai işlem yapılması oldu. Yılın ilk yarısında Haziran ayı içerisinde çevreyi rahatsız eden 32 motosiklete ve 42 modifiyeli araca işlem yapıldı.İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği nisan ayı raporlarına göre ilçede son bir ay içerisinde bin 200 araca işlem yapıldı, yine bu kapsamda işlem yapılan sürücü belge sayısı son bir ay içerisinde 318 olarak kayıtlardaki yerini aldı. 2017 yılı ilk 6 ayında ilçedeki tescilli araç sayısı 37 bin 276olarak kayıtlardaki yerini alsa da şehir trafiğindeki toplam araç sayısının 60 binlerde olduğu tahmin ediliyor.


ARTI 240 KİŞİ DAHA SÜRÜCÜBELGE SAHİBİ OLDU


Trafik istatistik raporlarında göze çarpan bir önemli detayda her ay istikrarlı bir şekilde sürücü belgesi alan sürçü adaylarının sayılarının artması oluyor. İlçede son bir ay da dahil olmak üzere toplam 48 bin 350 kişinin sürücü belgesi mevcut iken haziran ayında artı 318 kişi daha sürücü belgesi sahibi oldu.


BİR AYDA TOPLAM  42 TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ


İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği haziran ayı raporlarına göre ilçede son bir ayda 15 adet yaralamalı trafik kazası, 27 adet maddi hasarlı trafik kazası meydana gelirken bu kazalarda 21 kişi yaralandı.


BİR AYDA 122 BİN 738 LİRACEZA YAZILDI


2017 yılı haziran ayında bin 296 araç kontrol edilirken 5 araca 122 bin 738 TL ceza yazıl Haziran ayında kontrol edilen alardan 36 tanesi trafikten menedildi. 2 kişi alkolden işlem görken 19 araç sürücüsü de sürücü belgesiz araç kullandığı için işlem gördü. 

ANKARA POLATLI HABER İLÇE EMNİYET TRAFİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!