TOPLU, HASAT BİZİM İÇİN BİR BAYRAMDIR


TOPLU, HASAT BİZİM İÇİN BİR BAYRAMDIR

2017 yılı hasat sezonunun açılmasıylabirlikte Polatlı Ticaret Borsası’da geleneksel hale getirmeyi planladığı hasat yemeği ve hasat kutlaması etkinliğini geçtiğimiz gün düzenledi.

TOPLU, HASAT BİZİM  İÇİN BİR BAYRAMDIR
Bu içerik 1041 kez okundu.

 

2017 yılı hasat sezonunun açılmasıylabirlikte Polatlı Ticaret Borsası’da geleneksel hale getirmeyi planladığı hasat yemeği ve hasat kutlaması etkinliğinigeçtiğimizg ün düzenledi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı TicaretBorsası Yönetim Kurulu BaşkanıYahya Toplu’nun ev sahipliğindePo-latlı Ticaret Borsası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen akşam yemeğine,Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer,Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya,AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir,CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık,MHP İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç,kamu kurum ve kuruluşlarının daireamirlerinin yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Borsa tüccarları katıldı.

 

TOPLU, BİZ HASATLARI BAYRAM GİBİ KARŞILIYORUZ


TOBB Yönetim Kurulu Üyesive Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu, hasat yemeğinde katılımcılara seslendiğikonuşmasında  “Biz hasatları bir bayram gibi karşılıyoruz” dedi.
Toplu, Hasat üzerine çok türkülerin yazıldığını ifade ettiği konuşasında şunları söyledi; “Grubumuz tarafından düzenlenen hasat yemeğine hepiniz hoş geldiniz,şeref verdiniz. Bugün hasat yemeği,
moral gecemiz, motivasyon gecemizdir. Hasatlar üzerine çok türküler bezendi. Biz hasatları bir bayram gibi
karşılıyoruz. Borsamızda ilk kez hasat yemeği düzenliyoruz. Önümüzdeki yıllarda inşallah bunu geliştirmeyi,100-200 kişiye pilav dağıtmayı düşünüyoruz. Geldiğiniz için şahsım, yönetim kurulum ve meclisim adına hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


ORGANİZASYON GÖZ DOLDURDU
 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu ve Borsa
yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen hasat yemeği etkinliği göz dodurdu. Akşam yemeği
seçilen menü, konukların yemeğine eşlik eden halk ve aat müziği ezgileri seslendiren ekip ve sosyal tesislerin hizmet kalitesi beğeni topladı.

ANKARA POLATLI HABER YAHYA TOPLU HASAT YEMEĞİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı