ADNAN ODACI’DAN SÜRPRİZ İSTİFA!


ADNAN ODACI’DAN SÜRPRİZ İSTİFA!

Polatlı sivil toplum hayatının başarılı isimlerinde bir tanesi olan Polatlı Emlakçılar Odası Başkanı Adnan Odacı, Pazar günü gazetemizin yayına hazırlandığı saatlerde Emlakçılar Odası Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini bir araya getirerek olağanüstü bir

ADNAN ODACI’DAN SÜRPRİZ İSTİFA!
Bu içerik 1413 kez okundu.
 
Polatlı sivil toplum hayatının başarılı isimlerinde bir tanesi olan Polatlı Emlakçılar Odası Başkanı Adnan Odacı, Pazar günü gazetemizin yayına hazırlandığı saatlerde Emlakçılar Odası Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini bir araya getirerek olağanüstü bir toplantı yaptı.
 
Son dönemde artan iş yoğunluğu sebebiyle artık Emlakçılar Odası’nın yoğun mesai gerektiren çalışma şartlarına uyum sağlamadığını beyan ederek Emlakçılar Odası Başkanlığı’ndan istifa ettiğii açıklayan Adnan Odacı, yönetim ve denetim kurulu üyeleriyle yaklaşık 1 saat süren bir toplantı yaptı. Resmi olarak henüz bir açıklama yapmamasına karşın, Adnan Odacı’nın önümüzdeki günlerde istifasına ilişkin bir açıklama yapacağı öğrenilirken, Odacı gazetemize verdiği küçük demeçte, “İşlerimin yoğunluğu gittitçe artıyor. Sadece Polatlı değil uluslararası bir gayrimenkul ortaklığının da hissedarları arasındayım ve işlerim neredese bütün zamanımı alıyor. Bu sebeple sivil toplum kuruluşlarında her zaman yaşanan bayrak değişikliği anlayışına uygun olarak geekli mesaiyi harcayamadığım Polatlı Emlakçılar Odası başkanlık görevimden ayrıldım” dedi.
 
ODACI SEKTÖRE İVME KAZANDIRMIŞTI
 
Uzun yıllardır Polatlı Emlakçılar Odası Başkanlığı görevini yürüten Adnan Odacı, iş hayatındaki istikrarlı duruş ve Oda Başkanlığı döneminde sergilediği performans ile en başarılı meslek kuruluşu temsilcileri arasında gösteriliyordu. Özellikle emlakçılık sektörüün kurumsallaşması noktasında Federasyon nezdinde ciddi görevler de üstlenen Adnan Odacı, Polatlı’nın takdir toplayan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri arasında gösteriliyordu.
ANKARA POLATLI HABER ADNAN ODACI İSTİFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!