Şampiyon Akdeniz TRT'nin Konuğu Oldu


Şampiyon Akdeniz TRT'nin Konuğu Oldu

Avrupa ikincisi Akdeniz’in başarı öyküsü ulusal medyada yer aldı .

Şampiyon Akdeniz TRT'nin Konuğu Oldu
Bu içerik 832 kez okundu.
Avrupa ikincisi Akdeniz’in  başarı öyküsü ulusal medyada yer aldı.
 
Türkiye Kick Books Şampiyonu Avrupa muaythai  ikincisi Polatlı’nın gururu Rabia Akdeniz TRT Spor da yayınlanan Spor Her Yerde programının Canlı yayın konuğu oldu. Akdeniz 29 haziran 1 temmuz arasında 15 Temmuz Demokrasi şehitleri anısına düzenlenecek müsabakada şehitler için ringe çıkacak. 
 
Abdullah Soytürk Spor Kulübü öğrencisi Türkiye Muaythai şampiyonu, Avrupa ikincisi Rabia Akdeniz sesini Türkiye’ye duyurmak için büyük bir fırsat yakaladı. TRT Spor kanalında yayınlanan Spor Her Yerde programına konuk olan Akdeniz dünya ülkeleri arasında adını başarı listelerine yazdırmanın e İstiklal Marşını okuyup Türk Bayrağını göndere çektirmenin büyük bir onur olduğunu dile getirdi. Türk takımı olarak çok güçlü olduklarının altını çizen Abdullah Soytürk Spor Kulübü öğrencisi Rabia Akdeniz güçlerini dünya ülkelerine ispatladıklarını da sözlerine ekledi.  
 
KIZ ÇOCUKLARININ BAŞARILARA İMZA ATMASI ÇOK GÜZEL
Elde ettiği başarılar neticesinde Polatlı’da elde ettiği başarılar hakkında Şampiyon Akdeniz; “ saygım oluyor insanlar hoş karşılıyor, Polatlı küçük bir yer özellikle kız çocuklarının böyle bir başarıya imza atması çok güzel bir şey. “ dedi. 
İNSANLAR YOLDA DURDURUP BAŞARI DİLİYOLAR
Spora başladığındaki tepkiler hakkında yorumlarını dile getiren Akdeniz : “ ilk başlarda kız çocuğusun niye gidiyorsun diyorlardı ama şimdi insanlar yolda durdurup başarı diliyorlar buda benim çok hoşuma gidiyor.” diye konuştu. 
AYAKTA DURMAK ZORUNDAYIZ
Şampiyonluk yolunda attığı adımlar karşısında karşılaştığı zorluklar ile ilgili Akdeniz: “ güç isteyen bir spor olduğu için sürekli aktif olmak zorundayız. Kondisyon isteyen bir spor olduğu için beslenmesi ile her şeyi ile sürekli ayakta durmak zorundayız.” dedi. 
ANKARA POLATLI HABER MUAYTHAİ AVRUPA ŞAMPİYON RABİA AKDENİZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi