Ayar'dan Bayram Mesajı


Ayar'dan Bayram Mesajı

Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanı Nasuh Reşat Ayar, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Türk milletinin ve İslam aleminin Ramazan Bayram'ını tebrik etti.

Ayar'dan Bayram Mesajı
Bu içerik 298 kez okundu.

Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanı Nasuh Reşat Ayar, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Türk milletinin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

Ayar mesajında; "İnşallah bu bayram, İslam alemin de bir uyanışa, bir dirilişe vesile olur. İslam alemindeki gözyaşının sona ermesine vesile olur. Bir an evvel İslam birliğinin ve adil bir dünyanın kurulmasına vesile olur." ifadelerini kullandı.

Bayramların toplumsal dayanışma, paylaşma duygularının en yoğun yaşandığı günler olduğunun ve ortak değerlere sarıldıkça aşılamayacak hiçbir engelin olmadığını dile getiren Ayar,  Bayramlar bu manevi değerlerin güçlendirilmesi ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesi için birer fırsattır." değerlendirmesinde bulundu. Türkiye'nin zor ve kritik bir dönemden geçtiğini belirten Ayar, şunları kaydetti: "Ülke olarak, millet olarak, büyük bir ihanet kuşatmasıyla karşı karşıyayız. Her gün gelen şehit haberleri maalesef bayram sevinçlerimize hüzün düşürüyor. Askerimiz, polisimiz teröre karşı mücadelede canı pahasına büyük bir cesaret ve fedakârlık örneği sergiliyor. Bu vesileyle tüm emniyet güçlerimize muvaffakiyetler diliyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyoruz. İnşallah bu bayram İslam aleminde bir uyanışa, bir dirilişe vesile olur. İslam alemindeki gözyaşının sona ermesine vesile olur. Bir an evvel İslam birliğinin ve adil bir dünyanın kurulmasına vesile olur. Dua ve temennilerimiz bunun içindir. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Mutlu, huzurlu ve müreffeh bir gelecek diliyorum."

ANKARA POLATLI HABER SP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi