CHP İlçe Örgütü Adalet İçin Bekledi


CHP İlçe Örgütü Adalet İçin Bekledi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İlçe Örgütü temsilcileri ve üyeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşüne destek amaçlı Cumhuriyet meydanında 2 dakikalık bekleme eylemi yaptılar.

CHP İlçe Örgütü Adalet İçin Bekledi
Bu içerik 1967 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)  İlçe Örgütü temsilcileri ve üyeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşüne destek amaçlı Cumhuriyet meydanında 2 dakikalık bekleme eylemi yaptılar.


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı, Ana Muhalefet Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu’nun 25 yıl hapsine karar verilmesinin ardından adalet için yola çıktı ve yürüyüşün 6 günlük etabını tamamladı. CVHP ilçe örgütü genel başkanı Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşüne destek amaçlı yürüyüşün ilk etabına katılmıştı. CHP ilçe örgütü Kılıçdaroğlu’na destek olmak ve farkındalık oluşturmak adına önceki gün cumhuriyet meydanında 2 dakikalık durma eylemi yaptı. CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık, Gençlik Kolları Başkanı Aytaç Ateş ve Kadın Kolları Başkanı Canan Türker ile birlikte örgütü mensuplarının katıldığı bekleme eyleme sonrasında Başkan Ovacık basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.


GERÇEK ADALET BİR GÜN MUTLAKA TECELLİ EDECEK
 

CHP İlçe Başkanı Ana muhalefet Lideri Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşe peyder pey destek vereceklerini ve büyük mitinge ilçe örgütü olarak katılacaklarını dile getirdi. Ovacık, konuya istinaden yaptığı açıklama da : “ 15 Haziran tarihinde genel başkanımızın Ankara Güvenpark’tan İstanbul Maltepe Cezaevine kadar yürüyüşü ile ilgili tüm Türkiye’deki il ve ilçe örgütlerimiz bu yürüyüşe katkı sunmakta. Genel başkanımızda bugün itibari ile yürüyüşünün 5. Gününde toplam 23 günlük bir programı var. Yaklaşık 450 kilometrelik bir mesafe var. İstanbul’da Kartalda Maltepe Cezaevinde son bulacak. Amacımız ortada Türkiye’de gerçek adaletin sağlanmasına dönük. Genel başkanımızın öncülüğünü yaptığı bu yürüyüşün kamuoyunda büyükçe bir ses getirdiği bilinen bir gerçek. Polatlı ilçe teşkilatı olarak bugün ki yaptığımız etkinliğin devamını getireceğiz. İlçe örgütü olarak genel başkanımıza yakın bir tarihte destek sunacağız. Yürüyüşün son gününde İstanbul ayağında Maltepe Kartal yürüyüşüne ve mitingimize katılacağız. Gerçek adaletin tecelli etmesi için tüm ilçe teşkilatları, il teşkilatları layığı ile yerine getirecektir ona da inancımız tam.” ifadelerine yer verdi.   

ANKARA POLATLI HABER CHP ADALET YÜRÜYÜŞÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI