İhtiyacın Varsa Al İhtiyacın Yoksa As Kampanyası Yeniden Başladı


İhtiyacın Varsa Al İhtiyacın Yoksa As Kampanyası Yeniden Başladı

Ankara’dan Van’a gönül köprüsü kuran Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir Mehmet Akif Mahallesinde gönüllere taht kurdu. İhtiyacın varsa al ihtiyacın yoksa as kampanyası bu yıl tekrar başladı.

İhtiyacın Varsa Al İhtiyacın Yoksa  As Kampanyası Yeniden Başladı
Bu içerik 2054 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ankara’dan Van’a gönül köprüsü kuran Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir Mehmet Akif Mahallesinde gönüllere taht kurdu. İhtiyacın varsa al ihtiyacın yoksa as kampanyası bu yıl tekrar başladı.

Geçtiğimiz yıl ilk olarak Yenimahalle’de startı verilen kampanyanın bu yıl ki ilk adresi Mehmet Akif Mahallesi oldu. AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından İhtiyaç sahipleri ihtiyacı olamayanların bağışladıkları giysileri buluşturmak amacı ile ilk kez geçtiğimiz yıl başlatılan İhtiyacın varsa al İhtiyacın yoksa as kampanyası bu yıl tekrar başlatıldı. Bayramdan önce ihtiyaç sahiplerine güzel kıyafetler temin edebilmek için harekete geçen AK Parti İlçe teşkilatı çoğunluğu tekstil mağazaları tarafından bağışlanan hiç giyilmemiş kıyafetlerden oluşan stantlarını Mehmet Akif Mahallesi’nde açtı. Stant bugünde saat 12.00’den sonra Cumhuriyet Mahallesi Çarşı Camii önünde kurulacak.


RAMAZAN SONUNDA 5 BİN İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞMIŞ OLURUZ

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ramazan ayının yardım, paylaşma, birlik ve beraberlik ayı olduğuna dikkat çekerek  : “ İhtiyacın varsa al ihtiyacın yoksa as kampanyasının bu yıl ikincisini yapıyoruz. Burada ki amacımız ihtiyaç sahibi insanların bayrama yakanın ihtiyaçlarını karşılamaları. Çoğunlukla kullanılmamış ürünler, ikinci el kıyafetler daha az ve yıkanmış hazırlanmış ürünler.  Bizler ramazan ayı içinde AK Parti İlçe Teşkilatı olarak büyükşehir belediyesi tarafından gönderilen 3 bin 500 yardım paketini dağıttık bunun dışında il teşkilatı, ilçe teşkilatının sağladığı yardım paketlerin ile şu ana kadar 4 bin 500’ü geçti bayram sonuna kadar da 5 bine ulaşır diye tahmin ediyoruz.” diye konuştu.


MAĞDURİYETLERİN GİRDİRİLMESİ İÇİN BÜYÜK ÇABALAR SARF ETTİK

Teşkilat mensupları olarak ramazan ayında yaptıkları yardımlar hakkında bilgi veren AK Parti İlçe Başkan Demir: “ Bizler ramazan ayını dolu dolu geçirdik. Polatlı’daki her mahalledeki ihtiyaç sahiplerini günler öncesinden tespit ederek yardımlarımızı yaptık. Ramazan ayı içerisinde 3 ker sel felaketi ile karşılaştık bu konuda da devletin en üst düzeyindeki isimlere ulaşarak vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalıştık. Özellikle Urfalı tarım işçilerimiz çok ciddi zararlar gördü.  Mağduriyetlerinin giderilmesi için valilikle kaymakamlıkla vekillerimiz devreye girerek en kısa zamanda çadırlarını temin ederek onların gıda yardımlarını, giyecek yardımlarını anında giderdik. Vatandaşlarımızın bazılarını otellere yurtlara yerleştirdik. Mağduriyetlerin giderilmesi için ivedilikle çözüm bulduk.” dedi.


YARDIMA ARACILIK ETMEK BİZLER İÇİN BÜYÜK GURUR

Yardım yapmak isteyen vatandaşlar ile yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar arasında köprü görevi gördüklerini dile getiren Başkan Demir : “ Ramazan ayı bereket ayı, ramazan ayında maneviyatın en üst düzeye yükseldi bir ay. İslamiyet’i doya doya yaşayanlar için. Bu maneviyatı yaşamak isteyen vatandaşlar yardım kapılarını sonuna kadar açıyor bizlerde bu yardıma aracılık ediyoruz”  şeklinde konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER AYSEL DEMİR AK PARTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK  ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
KIYMAZ VE GÜNGÖR ESNAFA YÖNELİK ÜRETİLECEK PROJE İÇİN İSTİŞARE ETTİ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL  FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ
FAALİYET BELGESİ VERMEK İÇİN DEĞİL FAALİYET ÜRETMEK İÇİN ADAYIZ