CHP’li Vekil Kuşoğlu Geleneği Bozmadı


CHP’li Vekil Kuşoğlu Geleneği Bozmadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ’nin Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu her yıl CHP ilçe teşkilatı ve Polatlı’nın yerel medya temsilcileri ile buluştuğu iftar yemeği geleneğini bu yılda bozmadı.

CHP’li Vekil Kuşoğlu Geleneği Bozmadı
Bu içerik 865 kez okundu.

Türkiye’nin önemli gündem maddelerini değerlendiren Kuşoğlu ilçe de ardı ardına yaşanan sel felaketi ile ilgili yapılması gerekenleri de değerlendirdi.

Muğla Milletvekili Akın Üstündağ’da Polatlıların iftar sofrasında yer aldı. Yerel basının temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu’nun iftar sofrasına konuk oldu. Basın mensupları ve CHP Polatlı İlçe teşkilatının buluştuğu iftar yemeğinde ülke gündeminde dair değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara milletvekili Bülent Kuşoğlu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşünden, ilçede yapılması gereken çalışmaları, sel felaketi sonrası ailelerin durumlarının iyileştirilmesi için hükümet tarafından izlenilmesi gereken yola ve sel felaketinden etkilenen üreticilerinin tarım kredi borçlarının ertelenmesi için yapılacaklar hakkında açıklamalarda bulundu.  

CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu her yıl ev sahipliğinde düzenlenen programdan ötürü mutlu olduğunu dile getirerek : “ Her yıl geleneksel olarak ramazan ayında hem Polatlı İlçe Örgütümüz hem de Polatlı basınımızla birlikte iftar yapıyoruz. Birlikte olmaktan çok mutlu oluyorum “ dedi. 


YÜRÜYÜŞÜN İSTANBUL AŞAMASINDA EN AZ 1 MİLYONLUK BİR KATILIM BEKLİYORUZ

Adalet yürüyüşü ile ilgili görüşlerini dile getiren Vekil Kuşoğlu bu yürüyüşün siyasi bir olay olmadığını söyledi ve : “ adalet yürüyüşü bir adalet yürüyüşü ile başladı. Enis Berberoğlu’na gerekçesi olmadan verilen 25 yıllık tutukluluk kararı son damlaydı.  Sadece ondan dolayı değil son dönemlerde FETÖ tutuklamaları 15 Temmuz darbe girişimi sorgulanması yargılanması, açığa alımlar ilgili olarak, sınavlarla ilgili yolsuzluklar, partizanlıklar, istihdam ve işsizlikle ilgili yapılan yanlışlıklar, adaletsizlikler hepsi bir araya geldi son damla da Enis Beberoğlu için verilen karar oldu.  Ülke gittikçe hukuk devleti olmaktan çıkıyor, hatta kanun devleti olmaktan çıkıyor. Bu sadece bizim muhalefet olarak söylediğimiz bir şey değil, bunu bütün dünya kamuoyu söylüyor. Uluslararası yapılan araştırmalar Türkiye’de hukukun olmadığını gösteriyor. Bunlarla ilgili Parti Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve partililer yürümeye başladı. Bu bir parti meselesi değil ve sadece Türk bayrakları ile yürünüyor. Hemen hemen her gün farklı siyasi partilerden ve sivil toplum kuruluşlarından birileri yürüyüşe destek için yürüyüş etaplarına katılıyorlar. Yürüyüşün İstanbul aşamasında en az 1 milyonluk bir katılım bekliyoruz. Adalet yürüyüşü için güzel bir miting düzenlenecek ve hepimiz orada olacağız. “ dedi.


ZARAR GÖREN ÜRETİCİNİN BORÇLARI ERTELENMELİ
 

İlçede son zamanlar birbiri ardına yaşanan sel felaketi ile ilgili değerlendirmelerini paylaşan CHP Ankara Vekili Kuşoğlu:  “Sel felaketi ile ilgili olarak hem sel bölgesindeki iskan sahiplerinin çektikleri sıkıntılar var onların telafi edilmesini istiyoruz. Devletin bununla ilgili gerekenleri yapmasını görmemizde bizim için sevdirici.” dedi ve sel felaketinden etkilenen üreticilerin bu yıl sıkıntı yaşamamaları için  : “ Polatlı’nın dışında selden ürünleri zarar gören üreticilerimiz var onların borçların banka ve esnaf kefalete olan borçlarının ertelenmesi ile ilgili girişimlerimiz var onların ertelenmesi gerekir diye düşünüyoruz ve bakanlık nezdinde bu konuda girişimlerde bulunuyoruz. “ diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı
Ticaret Odası’ndan Üyelerine BP ile İndirimli Akaryakıt Kolaylığı