PTO’dan Üyelerine Büyük Kolaylık


PTO’dan Üyelerine Büyük Kolaylık

Polatlı Ticaret Odası’na kayıtlı üyeler, ihtiyaçları olacak Faaliyet Belgesi ,Sicil kayıt sureti, ihale durum belgesi, ortaklık teyit belgelerini oda’ya gelmeden yeni online işlemler sistemi üzerinden işyerlerinde, evlerinde ya da Polatlı Ticaret Odası mo

PTO’dan Üyelerine Büyük Kolaylık
Bu içerik 421 kez okundu.

Polatlı Ticaret Odası’na kayıtlı üyeler, ihtiyaçları olacak Faaliyet Belgesi ,Sicil kayıt sureti, ihale durum belgesi, ortaklık teyit belgelerini oda’ya gelmeden yeni online işlemler sistemi üzerinden işyerlerinde, evlerinde ya da Polatlı Ticaret Odası mobil uygulaması ile cep telefonlarından 7/24 online olarak alabilecek.

PTO tarafından gerçekleştirlen bu yeni uygulama için üyelerin, şifre belirlemeleri ve kendi şifrelerini kullanmaları yeterli olacak. Bunun yanısıra PTO üyesi firmalar, online tahsilat işlemi için sistem üzerinden borç durumlarını sorgulayabilecek ve aidatlarını kredi kartları ile ödeyebilecek .


SAKARYA, GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA VAKiT ALTIN DEĞERiNDE
 

Polatlı Ticaret  Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, online belge ve tahsilat hizmetiyle ilgili yaptığı açıklamada: “Online hizmet günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Bizler geçtiğimiz yıllarda ilçemizde bir ilk olarak bu sisteme geçiş yapmıştık, fakat mesai saatleri içerisinde hizmet verebiliyorduk. Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda 7/24 hizmet verebilecek sisteme geçiş yaparak yine bir ilki gerçekleştirdik.  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz de bir yazılım ile Elektronik Belge Dağıtım Sistemine (EBDS) dahil olmuştur.

Polatlı Ticaret Odası olarak biz de bu yenilik ve kolaylığı üyelerimizin istifadesine sunmak için bir çalışma yaparak Elektronik Belge Dağıtım Sistemini odamızda uygulamaya başladık. Altyapısını oluşturduğumuz sistem sayesinde bugünden itibaren EBDS sistemi Polatlı Ticaret Odasında hayata geçirilmiş olup üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ettiklerinde, dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini alabilecekler. Ayrıca aidat sorgulaması ve ödemesi de yapabileceklerdir.Üyelerimizin e-imzalı olarak Faaliyet Belgesi, Sicil kayıt sureti,ihale durum belgesi,ortaklık teyit belgelerini alabilmesi için sisteme sadece firma yetkilisinin kayıt olması gerekiyor. 

Ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde de kayıtlı olmalıdır. Söz konusu yetkilinin cep telefonuna sms ile şifre ulaştırılmaktadır. Bu kayıt işleminden sonra sisteme giriş işlemi, kayıt anında, belirtilen e-posta adresi ve sms ile gelen şifrelerle yapılabilmektedir.Teknik destek almak isteyen üyelerimiz odamız proje bilgi işlem birimiyle iletişime geçebilir.” ifadelerini kullandı.

ANKARA POLATLI HABER PTO YENİ UYGULAMA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!