AK Kadınlar Çat Kapı İftarlarına Devam Ediyor


AK Kadınlar Çat Kapı İftarlarına Devam Ediyor

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca bu sene ramazan ayında “ Bereketi paylaşalım, iyilikte buluşalım” sloganıyla başlatılan “çat kapı” ev ziyaretleri sürüyor.

AK Kadınlar Çat Kapı İftarlarına Devam Ediyor
Bu içerik 2035 kez okundu.

 

Her hafta Cuma günleri üç ailenin kapısını çalan AK Parti İlçe Teşkilatı Kadın Kolları üyeleri şu ana kadar 9 ailenin evine çat kapı iftar yaptı.

Türkiye genelinde AK Parti kadın kolları mensuplarının devam ettiği çat kapı iftarları ilçede de devam ediyor. Özellikle Cuma günleri bilhassa mağdur ailelerin evlerine konuk olan AK Parti İlçe Teşkilatı kadın kolları üyeleri evlerinde hazırladık yemekler ile birlikte dar gelirli ailelerin sofralarına misafir oluyor ve birlikte iftar açıyorlar.


KADIN KOLLARI PİŞİRDİKLERİ YEMEK İLE AİLELERE KONUK OLUYOR
 

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Karaduman : “ Genel merkezimiz tarafından başlarına çat kapı iftar programı ile her hafta bir ailenin evinde üyelerimizle birlikte iftar yapıyoruz. Kadın kolları üyelerimizin oluşturdukları en az 6 kişilik urup ile birlikte onların evlerinde yaptıkları, çorba yemek tatlıları herhangi bir dar gelirli ailenin evine konuk olup hep birlikte onların iftar sofrasını paylaşıyoruz. Ramazan ayının feyzini ve paylaşma ruhunun en güzel şekilde idrak edildiği bu programlar ile hem aileye gerekli yardımlarımızı yapıp hem de onların misafiri oluyoruz. Her hafta Cuma günleri tespit ettiğimiz 3 dar gelirli ailenin ikisine gıda yardımlarımızı götürürken diğer bir aileye de hem gıda yarımımızı yapıp hem de aile ile birlikte iftar yapıyoruz.” dedi. 

ANKARA POLATLI HABER İFTAR AK KADINLAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı