Polatlı Ticaret Odasından, Aidat Borçlarının Gecikme Zammına Af


Polatlı Ticaret Odasından, Aidat Borçlarının Gecikme Zammına Af

Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, 27 Mayıs’ta Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren oda aidat borçlarının gecikme zammına af getirildiğini, taksit imkanından yararlanmak isteyen üyelerin en geç 31 Temmuz gününe kadar PTO’ya başvurmaları g

Polatlı Ticaret Odasından, Aidat  Borçlarının Gecikme Zammına Af
Bu içerik 424 kez okundu.

Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, 27 Mayıs’ta Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren oda aidat borçlarının gecikme zammına af getirildiğini, taksit imkanından yararlanmak isteyen üyelerin en geç 31 Temmuz  gününe kadar PTO’ya başvurmaları gerektiğini bildirdi.

Başkan Sakarya, yaptığı açıklamada, 27 Mayıs 30078 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7020 sayılı yapılandırma kanunu yürürlüğe girdiğini belirtti. Yapılandırmadan yararlanmak isteyen üyelerin Polatlı Ticaret Odası Muhasebe birimine başvuru yapmaları gerektiğini söyleyen Sakarya; “Bu düzenlemeye göre odamıza aidat borcu olan üyelerimizin 31 Mart 2017 tarihi dahil ödenmesi gerektiği hâlde ödenmemiş olan aidat borçlarına isabet eden gecikme zammı silinecek olup, borç aslı aylık dönemler halinde 6 eşit taksite kadar bölünebilecektir. 

Bu uygulamadan faydalanabilmeleri için üyelerimizin odamız muhasebe birimine 31 Temmuz gününe kadar başvurması gerekmektedir. Yapılandırma borçlarının ilk taksit ödeme tarihi 31 Ağustos 2017’dir. Ayrıca 6736 sayılı yasaya göre borçlarını yapılandırmış olan üyelerin devam eden taksit ödemeleri hakkında 7020 sayılı kanun hükümleri uygulanamayacaktır.” dedi.

 

ANKARA POLATLI HABER PTO ULVİ SAKARYA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi