BELEDİYENİN GENİŞ KAPSAMLI İFTAR PROGRAMI


BELEDİYENİN GENİŞ KAPSAMLI İFTAR PROGRAMI

Polatlı Belediyesi protokol üyelerine, gazilere, şehit ailelerine, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine yemek verdi.

BELEDİYENİN GENİŞ KAPSAMLI İFTAR PROGRAMI
Bu içerik 854 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Polatlı Belediyesi protokol üyelerine, gazilere, şehit ailelerine, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine yemek verdi. Polatlı belediyesi önceki akşam organize ettiği iftar yemeğinde Polatlı’nın ileri gelenleri ile gazileri şehit ailelerinin aynı iftar sofrasından buluşturdu. 

Şentepe MK düğün salonlarında düzenlenen iftar programında Kur’an’ı Kerim tilaveti ve tasavvuf müzikleri ile yaşanan manevi anların yanı sıra ramazan ayının birlik ve beraberliği ile dolu bir akşam yaşandı. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Eşi Şaduman Yıldızkaya’nın bizzat davetlileri kapıda karşıladığı iftar yemeğine Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve Eşi Aysel Tunçer, Topçu Ve Füze Okul Komutanı Tuğgeneral Hurşit Ağırcan ve Eşi Bedia Ağırcan, başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının ilçe temsilcileri, gaziler, şehit aileleri, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

İFTAR SOFRALARININ KARDEŞLİĞİMİZE ÇOK BÜYÜK BİR KATKISI OLDUĞU İNANCINDAYIM
Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Polatlı belediyesi olarak düzenlenen mahalle iftarlarında vatandaşlar ile aynı sofrayı paylaşmaktan mutlu olduklarını dile getirerek: “ Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin, ibadetlerimizi kabul etsin, hepimizi sağ salim bayrama eriştirsin. Biz bu ramazan da da Polatlı’mızda mahallelerimizde, hemşerilerimize beraber oluyoruz. 
Onlarla soframızı paylaşıyoruz. Bütün hemşerilerime mahalle iftarlarımıza katılımlarından dolayı şükranlarımı arz ediyorum. Bu yemeklerin, bu iftar sofralarının birlik, beraberlik ve kardeşliğimize çok büyük bir katkısı olduğu inancındayım. Nice iftar programlarında buluşmak ümidiyle.” diye konuştu.

ANKARA POLATLI BELEDİYE İFTAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı
Selami Ovacık’tan 17 Ağustos Mesajı