2016-2017 Eğitimi Yılının Son Ders Zili Çaldı


2016-2017 Eğitimi Yılının Son Ders Zili Çaldı

Okul öncesi bin 753, ilkokulda 8 bin 363, ortaokul 7 bin 264 ve lisede okuyan 8 bin 186 toplamda 25 bin 568 bin öğrenci ve bin 600 öğretmen, 6 Haziran gününden itibaren yaz tatiline başladı.

2016-2017  Eğitimi Yılının Son Ders Zili Çaldı
Bu içerik 474 kez okundu.

Okul öncesi bin 753, ilkokulda 8 bin 363, ortaokul 7 bin 264 ve lisede okuyan 8 bin 186 toplamda 25 bin 568 bin öğrenci ve bin 600 öğretmen, 6 Haziran gününden  itibaren yaz tatiline başladı.

2016-2017 eğitim-öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla Ankara Vali Yardımcısı Emin Çolak, İlçemiz Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent Korkmaz, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhanettin Sütçü karne dağıtım törenine katıldı.
    

İlk olarak Genç Osman Ortaokuluna gelen protokol TEOG sınavında dereceye giren öğrencilere hediyelerini verip, başarılar diledi. Ödül Törenin ardından karnelerini aldılar. Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer karne dağıtım programında öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, öğrenciliğin, insan hayatındaki en güzel zaman dilimlerinden biri olduğunu ve gelecek için karar verilmesi gereken en uygun zamanda olduklarını belirterek planlı, programlı ve istikrarlı bir çalışmayla gelecek güzel günlerin kendilerini beklediğini ifade etti. 


fHayatın baharında ve heyecan dolu bir yaşta olduklarını, gelecek hakkında karar verirken de ailelerinin de görüşü doğrultusunda hareket edilmesinin önemini dile getiren Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, öğrencilere başarı ve iyi tatil dileklerini iletti. Protokolün ikinci durağı Karapınar Mahallesi İlkokulu oldu. Karapınar Mahallesinde karneleri alan öğrencilere Kaymakam Tunçer kitap okumalarını ve yaz talilini verimli bir şekilde geçirmeleri temennisinde bulundu. 

ANKARA POLATLI HABER KARNE HEYECANI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi