AK Parti İlçe Başkanı AYSEL Demir’den, Sel Felaketinden Zarar Gören İşçilere Ziyaret


AK Parti İlçe Başkanı AYSEL Demir’den, Sel Felaketinden Zarar Gören İşçilere Ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve İlçe Teşkilatı birlikte selden zarar gören köylere zarar tespiti yapmak ve yardımda bulunmak için ziyaret düzenledi. AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir sel felaketinden dolayı zarar gören köylülerin yanında olmak için y

AK Parti İlçe Başkanı AYSEL Demir’den, Sel  Felaketinden Zarar Gören İşçilere Ziyaret
Bu içerik 217 kez okundu.

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve İlçe Teşkilatı birlikte selden zarar gören köylere zarar tespiti yapmak ve yardımda bulunmak için ziyaret düzenledi. AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir sel felaketinden dolayı zarar gören köylülerin yanında olmak için yollara düştü.

 Bundan önce Gedikli Mahallesinde selden zarar gören mevsimlik işçilerin çadırlarını ziyaret eden AK Parti İlçe başkanı Demir ve Teşkilat mensupları bu sefer ki ziyaretlerini Uzunbey Mahallesine gerçekleştirdi. Ailelerin yaralarını sarmak için girişimlerde bulunan AK Parti İlçe Teşkilatı ailelere erzak yardımında bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ailelerinin zararını tespit ederek rapor haline getirdi.


DEMİR: CAN KAYBI YAŞANMAMASI BİZİ TESELLİ ETTİ

AK Parti İlçe Teşkilatı Uzunbey Mahallesine zarar tespiti ve ailelere yardım için yaptığı ziyarette selden zarar görmüş ailelerin çadırını yeniledi. Ailelere yatak yorgan gibi temel ev eşyalarının yardımını yapan teşkilat mensupları çok miktarda da gıda yardımında bulundu. AK Parti İlçe Teşkilatı ve Türk Kızılay'ı ailelerin zararını karşılamak için büyük çaba gösterdiler. Diğer mahallelere de ziyaretlerine devam edeceklerini dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir : “ Ziyaretlerimiz de selden zarar gören köylülerle konuştuk ve onların ihtiyaçlarını dertlerini dinledik. Çadırda yasayan mevsimlik işçilere ihtiyaçları doğrultusunda yardım yaptık. Bu mübarek aylarda selden zarar gören bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Tek tesellimiz ölümün olmaması. İlçemizde yaşanan sel felaketinde zarar gören özellikle mevsimlik işçilerimizin yaralarını sarmak için köy ziyaretlerimiz devam edecek. Ziyaretlerimiz esnasında vekillerimize rapor halinde sunmak için tespitlerimizi yapacağımız gibi yine ailelere gıda, temel ihtiyaç malzemelerinin de teminini yapacağız.” İfadelerini kullandı.  

ANKARA POLATLI HABER AK PARTİ MEVSİMLİK İŞÇİ ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi