TİCARET ODASI’NDAN İFTAR YEMEĞİ


TİCARET ODASI’NDAN İFTAR YEMEĞİ

Polatlı Ticaret Odası Cumartesi günü Şehit Cüneyt Sertel tesislerinde Ticaret Odası tarafından işletmeciliği yapılan restorantta ilçe protokolünü ve siyasileri bir araya getiren bir iftar yemeği tertip etti.

TİCARET ODASI’NDAN İFTAR YEMEĞİ
Bu içerik 1617 kez okundu.

Polatlı Ticaret Ooası Cumartesi günü Şehit Cüneyt Sertel tesislerinde Ticaret Odası tarafından işletmeciliği yapılan restorantta ilçe protokolünü ve siyasileri bir araya getiren bir iftar yemeği tertip etti.

İftara Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık, MHP İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç, İlçe Jandarma Komtuanı Özcan Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, Milli EĞitim Müdürü Alican Kılıç, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti yöneticileri, Polatlı Belediye Başkan Yardımcıları, iş adamları ve bürokratlar, basın mensuplarıyla Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.
İftar yemeğine ev sahipliği yapan Polatlı Ticaret Odası Başkanı ulvi Sakarya iftar yemeğine katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Sakarya “Ramazan ayının maneviyatını yaşadığımız bu günlerde birlikte olmak, dost sofralaramızdaki nimetleri dostlarımızla paylaşmak Polatlı için çalışan üreten insanlar olarak bir araya gelip birlikteliğimizi pekiştirmek adına düenlemiş olduğumuz iftarımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

ANKARA POLATLI HABER TİCARET ODASI İFTAR YEMEĞİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Orhan açıktepe     0000-00-00 Yemege ilce emniyet müdürü katılmadımı? Katılmış ise ismi neden yok.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü