Yaralar Sarılıyor


Yaralar Sarılıyor

Geçtiğimiz günlerde ilçemizde yaşanan sel mağdurlarının yaraları birebir tespit edilerek sarılıyor. AK Parti Milletvekili Murat Alparslan self elaketinin yaşandığı gece gece 01.00 sularında Polatlı’ya gelerek selin meydana geldiği Mehmet Akif Mahallesi’n

Yaralar Sarılıyor
Bu içerik 752 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde ilçemizde yaşanan sel mağdurlarının yaraları birebir tespit edilerek sarılıyor. AK Parti Milletvekili Murat Alparslan  self elaketinin yaşandığı gece gece 01.00 sularında Polatlı’ya gelerek selin meydana geldiği MehmetAkif Mahallesi’nde yaşanan olayı birebir gördü ve sel mağdurlarıyla bir araya geldi.

ASKi Genel Müdür yardımcılarını arayarak birebirg örüşen  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüşerek, Mehmet Akif, Gülveren ve Yeni Sanayi bölgelerinde selden mağdur olan vatandaşların birebir ilgilenilmesi ve mağduriyetlerinin giderilmesi talimatı verdi.Sel felaketinin sabahında ise AK Parti Ankara Miletvekili Jülide Sarıeloğlu sel bölgesine gelerek sel felaketi sebebiyle maıdur olan vatandaşlarla birebir görüştü.Sel sebebiyle vatandaşların yaşamış olduğu mağduriyeti yerinde gözlemleyerek  hemen Aile ve Sosyal Polikitalar Bakanı’nı arayarak Polatlı’ya gerekli yardımların yapılması hususunda çalışmalar başlattı. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile de görüşen AK Parti Ankara Miletvekili Jülide Sarıeloğlu, 10 gün boyunca mahallede sıcak yemek dağıtılmasını sağladı. AFAD ekipleri ve Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerinin tutmuş olduğu raporlar doğrultusunda mahallede sel sebebiyle mağdur olan vatandaşların tüm yaşadıkları sorun ve sıkıntıların giderilmesi için çalışma başlattı.

ANKARA POLATLI HABER SEL FELAKETİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ