Sarıeroğlu Sel Mağduru Vatandaşı Ziyaret Etti


Sarıeroğlu Sel Mağduru Vatandaşı Ziyaret Etti

Önceki gün akşam ilçede ikinci kez yaşanan sel felaketi sonrası hükümet sözcüleri ilçeye akın etti. Sel mağduru ailelerin yanında olan isimlerden biri de AK Parti Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu oldu.

Sarıeroğlu Sel Mağduru Vatandaşı Ziyaret Etti
Bu içerik 1838 kez okundu.

Vekil Sarıeroğlu Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ile birlikte ailelerin zayiatlarını yerinde inceledi.  Mehmet Akif Mahallesi iki gün arka arkaya sel felaketini yaşadı.

Olay sonrası bölgede inceleme yapmak ve vatandaşa manevi destek sağlamak ayrıca zararı gözlemek için AK Parti Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Selden zarar gören bütn aileleri ayrı ayrı ziyaret eden Vekil Sarıeroğlu zararın karşılanması için hükümet olarak ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi. AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve teşkilat mensupları iftar öncesi yaşanan sel felaketi ile ilgili izlenimlerini ve yaşanılanları vekil Sarıeroğlu’na olay yerinde anlattı.


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AFET BÖLGESİNE 1 HAFTA SICAK YEMEK YARDIMI YAPACAK


AK Parti Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu Mehmet Akif Mahallesinde Yaptığı incelemeler sonrasında yapılması gereken çalışmalarla ilgili gerekli görüşmeler yaptı. Sel baskınına neden olan altı yapı sorununun köklü bir şekilde çözüme kavuşturulacağını dile getiren vekil Sarıeroğlu : “ Büyükşehir belediyesi tarafından Mehmet Akif Mahallesinde 1 hafta boyunca 300 kişilik sıcak yemek verilecek. bizde vatandaşlarımızın zararlarının karşılanması için vekilleri olarak ne gerekiyorsa onu yapmak için gayret göstereceğiz.”  şeklinde konuştu. 

ANKARA POLATLI HABER SEL FELAKETİ JÜLİDE SARIEROĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü