AK Partili Demir Mevsimlik İşçilerin Yaralarını Sarmak İçin Köylere Gidiyor


AK Partili Demir Mevsimlik İşçilerin Yaralarını Sarmak İçin Köylere Gidiyor

AK Parti İlçe Başkanı Aysel demir ekibi ile birlikte selden zarar gören köylere zarar tespiti yapmak ve yardımda bulunmak için ziyaret düzenledi.

AK Partili Demir Mevsimlik İşçilerin  Yaralarını Sarmak İçin Köylere Gidiyor
Bu içerik 738 kez okundu.

AK Parti İlçe Başkanı Aysel demir ekibi ile birlikte selden zarar gören köylere zarar tespiti yapmak ve yardımda bulunmak için ziyaret düzenledi.


AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir sel zedelerin yanında olmak için yolları düştü. Önceki gün Gedikli Mahallesinde selden zarar gören mevsimlik işçilerin çadırlarını ziyaret eden AK Parti İlçe başkanı Demir ve Teşkilat mensupları ailelerin yaralarını sarmak için girişimlerde bulundu. Ailelere erzak yardımında bulunan AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ailelerinin zararını tespit ederek rapor haline getirdi. Demir ve teşkilat mensupları dünde Uzunbey Mahallesinde selden zarar gören mevsimlik işçileri ziyaret etmek için yola çıktılar.


AK Parti İlçe Teşkilatı Gedikli Mahallesine zarar tespiti ve ailelere yardım için yaptığı ziyarette selden zarar görmüş 4 ailenin çadırını yeniledi. Ailelere yatak yorgan gibi temel ev eşyalarının yardımını yapan teşkilat mensupları çok miktarda da gıda yardımında bulundu. Toplamda 16 kişinin yaşadığı çadırları sıfırdan kuran AK Parti İlçe Teşkilatı ve Türk Kızılayı ailelerin zararını karşılamak için büyük çaba gösterdiler. Diğer mahallelere de ziyaretlerine devam edeceklerini dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir : “ ilçemizde yaşanan sel felaketinde zarar gören özellikle mevsimlik işçilerimizin yaralarını sarmak için köy ziyaretlerimiz devam edecek. Ziyaretlerimiz esnasında vekillerimize rapor halinde sunmak için tespitlerimiz yapacağımız gibi yine ailelere gıda, temel ihtiyaç malzemelerinin de teminini yapacağız.” dedi. 

ANKARA POLATLI HABER MEVSİMLİK İŞÇİ AK PARTİ GIDA YARDIMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR