AK Parti Geleneksel Ramazan Yardımında 2 Binin Üzerinde Aileye Yardım İçin Yola Çıktı


AK Parti Geleneksel Ramazan Yardımında 2 Binin Üzerinde Aileye Yardım İçin Yola Çıktı

AK Parti ile teşkilatı her yıl artı bin aileye ramazan yardımı yapmayı kendine hedef olarak belirliyor. Geçen yıl ramazan ayı başında binin üzerinde aileye ramazan yardımı için harekete geçen AK Parti İlçe Teşkilatı 2 bin ihtiyaç sahibi aileye ramazan ya

AK Parti Geleneksel Ramazan Yardımında  2 Binin Üzerinde Aileye Yardım İçin Yola Çıktı
Bu içerik 1095 kez okundu.

AK Parti ile teşkilatı her yıl artı bin aileye ramazan yardımı yapmayı kendine hedef olarak belirliyor. Geçen yıl ramazan ayı başında binin üzerinde aileye ramazan yardımı için harekete geçen AK Parti İlçe Teşkilatı 2 bin ihtiyaç sahibi aileye ramazan yardımı yapmıştı.

Bu yıl ki ramazan yardımlarına start veren AK Parti İlçe Teşkilatı ramazan ayı bitimine kadar 2 binin üzerinde aileye gıda yardımı ulaştırmayı hedefliyor. Şehirde ramazan ayı başladığı günden itibaren bitene kadar sosyal yardımlarına devam eden AK Parti ilçe teşkilatı ramazan ayı bitimine kadar 2 binin üzerinde aileye yardım yapmayı kendine amaç edinerek yola çıktı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir : “Bizler geçen yıl sadece gıda yardımlarında 2 bin aileye ulaştık. Giysi yardımları ile birlikte 4 bin 500 civarında yardımı yerine ulaştırmıştık bu yıl bu sayıyı geçirmeyi düşünüyoruz” dedi. Ramazan yardımların gerçek sahiplerine ulaştırılmasında Sosyal işler birim üyesi Fatma onaran büyük emek gösteriyor.


GEÇEN YIL SADECE GIDA YARDIMLARINDA 2 BİN AİLEYE ULAŞTIK
    AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir teşkilat olarak geçen yıl ramazan ayında totalde 4 bin 500 aileye yardımda bulunduklarını ifade ederek: “ AK Parti ilçe teşkilatı olarak gençlik kolları, kadın kolları ve ana kademe olarak hep beraber ramazan yardımlarına devam ediyoruz. Bizler geçen yıl sadece gıda yardımlarında 2 bin aileye ulaştık. Giysi yardımları ile birlikte 4 bin 500 civarında yardımı yerine ulaştırmıştık bu yıl bu sayıyı geçirmeyi düşünüyoruz ramazan yardımlarımız yaptıktan sonra bayrama bir hafta kala ‘ İhtiyacın Varsa Al İhtiyacın Yoksa As’ kampanyasını başlatacağız. Bununla ilgili hazırlıkları vatandaşlara esnaflarımıza ve çevremizdeki insanlara duyurumuzu yaptık ikinci el temiz giysileri ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. “ diye konuştu.  


AK KADINLAR ÇAT KAPI İFTAR İLE İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELER İLE İFTAR  YAPIYOR


AK Parti İlçe Teşkilatı Kadın Kollarının ramazan ayına özel yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Demir: “ Kadın kollarımızın yaptığı çat kapı iftar programları ile kendi hazırladıkları yemekleri dar gelirli ailelerin kapısını çalıp haber vermeden birlikte iftar açıyorlar. AK Parti kadın kollarının Türkiye genelinde yaptığı bir program Polatlı’da Kadın Kolları Başkanımız Ayşegül Karaduman ekibi ile birlikte bu programı yapıyor. Ramazan ayı sonrasından da yine vatandaşlarımız için farklı projelerimiz var biz sadece seçim değil her zaman sahadayız.” şeklinde konuştu.  

 

ANKARA POLATLI HABER AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI RAMAZAN YARDIMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi