SAADET PARTİSİ’NDEN SAMİMİ İFTAR YEMEĞİ


SAADET PARTİSİ’NDEN SAMİMİ İFTAR YEMEĞİ

Saadet Partisi Konya Tandır’da iftar programı düzenledi. İlçe Başkanı Nasuh Reşat Ayar ev sahipliğinde gerçekleşen İftar yemeğine; İl Başkan Yardımcısı Murat Sipahi, İlhami Şaban, Abdullah Şahan katıldı. Yemekten önce bir konuşma yapan Saadet Partisi İl B

SAADET PARTİSİ’NDEN SAMİMİ İFTAR YEMEĞİ
Bu içerik 800 kez okundu.

Saadet Partisi Konya Tandır’da iftar programı düzenledi. İlçe Başkanı Nasuh Reşat Ayar ev sahipliğinde gerçekleşen İftar yemeğine; İl Başkan Yardımcısı Murat Sipahi, İlhami Şaban, Abdullah Şahan katıldı. Yemekten önce bir konuşma yapan Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Murat Sipahi önemli mesajlar verdi.    


 

SİPAHİ, TÜRKİYE’NİN MİLLİ GÖRÜŞ’E İHTİYACI VAR
İftar yemeği davetinde, 16 Nisan tarihinde gerçekleşen halk oylaması ile ilgili konuşan Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Sipahi “Ülkemizde bir anayasa oylaması gerçekleşti ve bu anaysa oylamasında görüldü ki, Türkiye’nin en büyük problemlerinden birisi kutuplaştırılma problemidir. Biliyorsunuz Saadet Partimizin Genel Başkanı Temel Kahramollaoğlu Bey anayasa oylamasında yapmış olduğu güzel bir çıkışla belki ülkede kan dökülmesini engelledik.Halkın gerçekten istediği budur. Bu ülkede her türlü insanın her türlü görüşü var, hepsine saygı duyuyoruz hepsi bizim vatandaşımızdır. Kimseyi biz “Hayır”cı ya da “Evet”çi diye ayıramayız. Bu ayrımcılığa, bu kutuplaşmaya biz karşıyız. İnşallah Saadet Partimizin bundan sonraki siyasetimizde bu şekilde olacak. Son yaşanan olaylar göstermiştir ki, bu ülkenin milli görüşe ve saadet partisine ihtiyacı vardır” şeklinde konuştu.Konuşmasında ülke sorunlarını da ele alan Sipahi, sözlerini şu şekilde sürdürdü. “Türkiye yaşanabilir bir ülke olmaktan çıkmak üzere, ahlaki ve manevi çöküntüyü görüyorsunuz, uyuşturucu gözümüzün önünde, boşanmalar gözümüzün önünde, eğitim buna hakeza. Maalesef milli bir eğitimimiz yok, bunun üzerine Saadet Partisi olarak ciddi çalışmalar, kamu ve araştırmalar yapıyoruz. Biz üretim ekonomisine geçmek zorundayız. 

Genel Başkanımız zaman zaman söylüyor, taşa toprağa yatırım yapıyoruz, ama eğer biz iktidara gelirsek yarım yapılan üretimi durdurup halka dönük, fabrikaya dönük, üretime dönük yatırıma geçeceğiz. Bu ülkenin işsizlik problemi var. İşsizliğin %27’si gençliğin üzerinde. Dolayısıyla Saadet Partisi programını hazırlamıştır, İnşallah geldiği zaman muhalefette bile olsak bu programı iktidara yaptırmak için mücadele edecektir Tekrardan katıldığınız için teşekkür ediyorum, ramazanınız hayırlı ve mübarek olsun’ dedi.

ANKARA POLATLI HABER SAADET PARTİSİ İFTAR YEMEĞİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü
Polatlı’nın Üretici Kadınları Bakan Fakıbaba İle Görüştü