İmam Hatip Lisesi Slovakya Yolcusu


İmam Hatip Lisesi Slovakya Yolcusu

Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Türkiye’yi temsilen 23-28 Ağustos tarihleri arasında Slovakya da gerçekleşecek olan Uluslararası Florbol Şampiyonası’na (Slovakya Cup) katılacak müsabaka öncesi öğrencilerin başarılarından dolayı Kaymakam Mahmut Nedim Tu

İmam Hatip Lisesi Slovakya Yolcusu
Bu içerik 789 kez okundu.

Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Türkiye’yi temsilen 23-28 Ağustos tarihleri arasında Slovakya da gerçekleşecek olan Uluslararası Florbol Şampiyonası’na (Slovakya Cup) katılacak müsabaka öncesi öğrencilerin başarılarından dolayı Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç öğrenciler ile bir araya geldi.

6.Türkiye Okullar Florbol Şampiyonası bu yıl Ankara-Polatlı’da büyük bir katılımla gerçekleşti. Polatlı Necmettin Erbakan Kapalı Spor Salonunda 13-14.05.2017 tarihlerinde gerçekleşen şampiyonada farklı şehirlerden gelen birçok florbol takımı kıyasıya mücadele etti. İlklerin yaşandığı turnuvada bu yıl ilk kez Liseler Kategorisinde Kız ve Erkek Takımları ayrı ayrı mücadele ettiler. Cumartesi günü İlkokullar ve Ortaokullar Maçlarıyla başlayan turnuva, Toplamda 4 farklı şehirden 22 takım arasında gerçekleşti. Tüm gün devam eden florbol karşılaşmalarının sonunda ödüller sahiplerini buldu. Turnuvaya yerel okullardan katılım oldukça yüksek oranda olurken, geçmiş yılların tecrübeli takımları da unvanlarını korumak için mücadele ettiler. Ankara, İstanbul, Bursa, Muğla ve Polatlı’dan gelen takımlar kendi kategorilerinde birinci olmak için kıyasıya mücadele ettiler. Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin organize ettiği; Polatlı Belediyesi’nin, Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın büyük destek ve katkılarıyla gerçekleşen turnuvanın ödül töreninde Eski Milli Basketbolcu,  Basketbol Federasyonu başkanı Sayın Hidayet Türkoğlu da birinci olan okul takımına ödülünü takdim etti. Şimdi ise Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Türkiye’yi temsilen 23-28 Ağustos tarihleri arasında Slovakya da gerçekleşecek olan Uluslararası Florbol Şampiyonası’na (Slovakya Cup) katılacak.


İLKOKUL DA BİRİNCİLİK ATATÜRK İLKOKULUNUN
2017 Türkiye Okullar Florbol Şampiyonası Sonuçları: İlkokullar Şampiyonası: 1. Polatlı Atatürk İlkokulu 2. Özel Keystone (Kilittaşı) ilkokulu 3. Ali Kuşçu İlkokulu 4. Polatlı Cumhuriyet İlkokulu En İyi Kaleci Ödülü: Eren Taha Çalışkan (Ali Kuşçu İlkokulu) En Golcü Oyuncu Ödülü: Vitor Serpa Diaz (Özel Keystone ilkokulu) En İyi Oyuncu Ödülü (MVP): Kaan Öztürk (Özel Keystone ilkokulu)


ORTAOKULLARDA BİRİNCİLİK  INTERNATİONAL GATEWAY ACADEMY ORTAOKULU
2017 Orta Okullar Şampiyonası Sonuçları: 1. IGA Lions (International Gateway Academy) Orta Okulu 2. Demokrasi Ortaokulu 3. Polatlı Zafer Ortaokulu 4. Özel Keystone Ortaokulu En İyi Kaleci Ödülü: Parth Vohra (Özel Keystone Ortaokulu) En Golcü Oyuncu Ödülü: Joseph Bradley (Özel Keystone Ortaokulu) En İyi Oyuncu Ödülü (MVP): Abdulkadir Ardıç (Demokrasi Ortaokulu)


LİSELERDE BİRİNCİLİK MENTEŞE HALK EĞİTİM MERKEZİ AKŞAM SANAT OKULU VE POLATLI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİN
2017 Liseler Şampiyonası (Kızlar) Sonuçları: 1. Menteşe Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu 2. Polatlı Beştepe Kız Meslek Lisesi 3. Polatlı Anadolu İmam hatip Lisesi 4. Tuzlu Çayır Anadolu Lisesi En İyi Kaleci Ödülü: Helin Örnek (Anadolu imam hatip Lisesi) En Golcü Oyuncu Ödülü: Elif Başak (Menteşe HEM Akşam Sanat Okulu) En İyi Oyuncu Ödülü (MVP): Melis Akmeşe (Menteşe HEM Akşam Sanat Okulu) 2017 Liseler Şampiyonası (Erkekler-Karma) Sonuçları: 1. Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi 2. Hacı Sevim Yıldız 1 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3. Duatepe Anadolu Lisesi 4. Özel Keystone Lisesi En İyi Kaleci Ödülü: Amir Khayatain (Özel Keystone Lisesi) En Golcü Oyuncu Ödülü: Halil Çakır (Anadolu İmam hatip Lisesi) En İyi Oyuncu Ödülü (MVP): Mertcan Uslu (Hacı Sevim Yıldız 1 MT Anadolu Lisesi)

 

ANKARA POLATLI HABER KAYMAKAM MAHMUT NEDİM TUNÇER FLORBOL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim
Bayram Tatilinde Trafiğe Sıkı Denetim