Belediye Meclisi 12 Maddenin 4’ünü Görüştü


Belediye Meclisi 12 Maddenin 4’ünü Görüştü

Belediye meclisi haziran ayının ikinci toplantısı için önceki akşam Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında bir araya geldi.

Belediye Meclisi 12 Maddenin 4’ünü Görüştü
Bu içerik 212 kez okundu.

Belediye meclisi haziran ayının ikinci toplantısı için önceki akşam Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında bir araya geldi.3 meclis üyesinin mazeretlerinden dolayı katılamadığı toplantı da 12 gündem maddesinden 4 madde dışındaki 8 gündem maddesini temmuz ayında yapılacak toplantıya ertelendi.


Belediye meclisi 2017 yılı ilk yarısında son toplantısını önceki gün yaptı. Toplantıda ilgili komisyonlar tarafından hazırlanan komisyon raporlar AK Parti Belediye Meclis Üyelerinden İsmail Hakkı Akgök, Durmuş Ali Yaman ve İlyas Kara tarafından okundu. Belediye meclis toplantısının haziran ayı ikinci birleşimine Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Cemal Özalp, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Kürşat Erturun ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Mahir Özel mazeretlerinden dolayı katılmayan isimler oldu. İlgili komisyonlarca görüşülen gündem maddeleri Plan ve Bütçe Komisyonundan İptal ve İhtisas Kadroları Mehmet Akif Mahallesinde Belediye Ait Arsanın satışı ile ilgi madde, Eğitim ve Kültür Komisyonundan Polatlı Kültüründe Kadınların yerinin araştırılması ve Çevre sağlık ve çeşitli işler komisyonundan İlçede bulunan iş yerlerinde Türkçe isimler kullanılması yönünde hazırlanan komisyon raporları meclis onayından geçti. 

ANKARA POLATLI HABER BELEDİYE MECLİSİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi
Keser ve ekibi Seçim Çalışmalara Hız verdi