TEOG birincisi Ünlü Amerikan Kültür Sayesinde İngilizceden Hiç Soru Kaçırmadı


TEOG birincisi Ünlü Amerikan Kültür Sayesinde İngilizceden Hiç Soru Kaçırmadı

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları öğrencisi Beyza Nur Ünlü Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında 120 soruda 120 doğru cevap çıkararak TEOG birincileri arasına girdi.

TEOG birincisi Ünlü Amerikan Kültür Sayesinde  İngilizceden Hiç Soru Kaçırmadı
Bu içerik 3401 kez okundu.

Ünlü yabancı dil sorularında da hem birinci TEOG hem de ikinci TEOG sınavında bütün soruları doğru şekilde yanıtladı.  500 puan üzerinden 490 ile TEOG derecelileri arasına adını yazdıran Ünlü yabancı dil eğitimi aldığı Amerikan Kültür Yabancı Dil Okullarına çok şey borçlu olduğunu başarısına sağladıkları katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.

TEOG birincileri arasında yer alan Genç Osman Ortaokulu öğrencisi Beyza Nur Ünlü dil kursu aldığı Amerikan Kültür Dil Okulları sayesinde hem birinci TEOG sınavında hem ikinci TEOG sınavında İngilizce sorularını hiç kaçırmadı. Elde ettiği bu başarı sonucunda Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları Polatlı Şubesi yetkilisi Fuat Turgut öğrenciye bir üst kurda eğitim desteği sağlayacağını beyan etti. Turgut öğrencilerinin elde ettiği bu başarıdan dolayı tebriklerini iletirken böyle bir başarının paydaşları arasında yer aldıklarından ötürü de gururlu olduklarını ifade etti. 

ANKARA POLATLI HABER TEOG İNGİLİZCE AMERİKAN KÜLTÜR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı
AK Parti Yeni İlçe Yönetimini Belirlemek İçin İlk Adımı Attı
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu