MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI


MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Polatlı Milli Emlak Müdürlüğü’nün resmi olarak kurulduğu Polatlı Kaymakamlığı’nca duyuruldu. Polatlı Postası Gazetesi’nin dünkü sayısında duyurduğu habere ek olarak Polatlı Mal Müdürlüğü’nden toplam 5 personelin atamalarının yapıldığı ve göreve başladığı

MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ  ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
Bu içerik 782 kez okundu.

Polatlı Milli Emlak Müdürlüğü’nün resmi olarak kurulduğu Polatlı Kaymakamlığı’nca duyuruldu. Polatlı Postası Gazetesi’nin dünkü sayısında duyurduğu habere ek olarak Polatlı Mal Müdürlüğü’nden toplam 5 personelin atamalarının yapıldığı ve göreve başladığı bildirildi. 

Polatlı Milli Emlak Müdürlüğü’nün geçici müdürlük görevini ise Hasan Fatih Candemir yapıyor. Milli Emlak Müdürlüğü’nün yeri ise Polatlı Kaymakamlığı tarafından ilk önce Milli Eğitim Müdürlüğü’nün taşındığı yer olarak belirlenmiş ancak sonraki süreçte müdürlüğün hizmetine Mal Müdürlüğü’nün bulunduğu katta devam etme kararının alındığı da öğrenildi.


DOSYALARDA CİDDİ MESAFE KAT EDİLDİ


    Hasan Fatih Candemir’in vekaleten müdürlük görevini üstlendiği Milli Emlak Müdürlüğü’nde bir hafta içinde bekleyen pek çok dosya ile ilgili gerekli incelemeler ve tetkikler yapılarak ilgili kurumlara havalelerinin yapıldığı öğrenildi. Bekleyen yüzlerce dosyanın ise kısa süre içinde bitireleceği, ancak Temmuz ayında Milli Emlak Müdürlüğü’ne aseleten bir müdürün görevlendirileceği de edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

 

ANKARA POLALI HABER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!
TARIM İŞÇİLERİNİN KALDIĞI ÇADIR KENTLER BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR!