Beşiktaş Taraftarları Şampiyonluk Kutlamalarını Tamamladı


Beşiktaş Taraftarları Şampiyonluk Kutlamalarını Tamamladı

Polatlılı Beşiktaşlılar geçtiğimiz hafta ilçemizde meydana gelen talihsiz trafik kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acılarının çok taze olması dolaysıyla şampiyonluk kutlamalarını bir hafta erteleme kararı almıştı. Bu hafta sonu kupasını alan B

Beşiktaş Taraftarları Şampiyonluk Kutlamalarını Tamamladı
Bu içerik 1447 kez okundu.

Şehir turu ile kutlamalara başlayan Beşiktaş taraftarları geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldiler, iftar sonrası şampiyonluk anısına pasta Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından kesildi ve kutlamalarına iftar yemeğinden sonra Cumhuriyet Meydanı’nda devam ettiler.

Polatlılı Beşiktaşların geleneksel iftar yemeğine ve şampiyonluk kutlamalarına katılan Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya sporun futbolun birleştirici gücüne dikkat çekerek organizasyonda emeği olan herkese teşekkür etti.  Başlayan kutlamalarda iftar yemeği Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Polatlılı Beşiktaşlıların şampiyonluk kutlaması ve geleneksel iftar buluşmasında bir Fenerbahçe taraftarı olarak Beşiktaşlıları tebrik etti ve : “ Elde edilen bu muhteşem başarıyı tebrik ediyorum.  bende bir Fenerbahçeli olarak bugün sizlerle aynı duyguları paylaşıyorum.  Takımın büyük başarısı karşısında saygı ile eğiliyorum. İnşallah aynı başarı Avrupa kupasında da görürüz. Sporun futbolun güzelliği burada. Bu güzelliği yaşatan herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum. “ dedi. 

ANKARA POLATLI HABER BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ