Mehmet Akif Ersoy Okulu’ndan Öğrencilerine Sosyal Etkinlik


Mehmet Akif Ersoy Okulu’ndan Öğrencilerine Sosyal Etkinlik

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine havacılık aşkını aşılamak için model uçak kursu başlattı. 2016-2017 eğitim öğretim dönemi boyunca 4. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak yapılan kursta öğrencilere havacılık sektörü ve meslek alanlarına dair birçok

Mehmet Akif Ersoy Okulu’ndan Öğrencilerine Sosyal Etkinlik
Bu içerik 571 kez okundu.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine havacılık aşkını aşılamak için model uçak kursu başlattı. 2016-2017 eğitim öğretim dönemi boyunca 4. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak yapılan kursta öğrencilere havacılık sektörü ve meslek alanlarına dair birçok konu hakkında önemli bilgiler verildi.


Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerinden 4. Sınıf gurubu yaklaşık 10 öğrenci için model uçak kursu düzenlendi. 1 yıl boyunca devam eden kursta öğrencilere havacılığı sevdirmek temel amaç olarak belirlendi. 
Türk Hava Kurumu Polatlı Şubesi Genel Sekreteri Şermin Gedik ile Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4. Sınıf öğretmeni Fadime Aktaş ve okul idarecisi Selahattin Ünsal arasında yapılan görüşmeler sonucunda İnkılap İlkokulu öğretmenlerinden İbrahim Tuna model uçak kursunu vermeye başladı. 


Öğrencilerin birçok konuda mağduriyetini aşmaları ve sosyalleşmeleri amacı ile başlatılan kursta bir yıl boyunca çok farklı çalışmalara imza atıldı. 

ANKARA POLATLI HABER MEHMET AKİF İLKOKULU HAVACILIK KURSU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ