POLATLI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU


POLATLI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

Polatlı Postası Gazetesi’nin manşete taşıdığı ve yüzlerce çiftçinin hazine arazilerinin paralarını yatırmalarına karşın bürokratik engeller sebebiyle bir türlü Polatlı İlçe Mal Müdürlüğü’nden Tapu Müdürlüğü’ne yazıların gitmemesi ve daha pek çok bürokrati

POLATLI MİLLİ EMLAK  MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU
Bu içerik 682 kez okundu.

Polatlı Postası Gazetesi’nin manşete taşıdığı ve yüzlerce çiftçinin hazine arazilerinin paralarını yatırmalarına karşın bürokratik engeller sebebiyle bir türlü Polatlı İlçe Mal Müdürlüğü’nden Tapu Müdürlüğü’ne yazıların gitmemesi ve daha pek çok bürokratik engel sebebiyle gündeme gelen hazineye ait arazilerin satışı, tapu verilmesi gibi konularda artık sıkıntı yaşanmayacak.

Polatlı Milli Emlak Müdürlüğü resmi olarak kuruldu. Hasan Fatih Candemir’in müdür olarak atındığı Polatlı Mİlli Emlak Müdürlüğü yeni hizmet ofisinede de taşındı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün taşınmasıyla birlikte Polatlı Milli Emlak Müdürlüğü de boşalan bu kata yerleşti.Çiftçinin çilesi bitti.Polatlı Mİlli Emlak Müdürlüğü’nün kurulmasıyla birlikte her türlü hazine arazi ile ilgili inceleme, onay ve tektik gibi tüm konular artık işin uzmanları tarafından yapılacak. Bedellerini yatırmalarına karşın aylarca tapularını almak için bekleyen yüzlerce köylü ve çiftçi içinde artık bürokratik çile sona erdi.

ANKARA POLATLI HABER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR