Ticaret Borsası Geleneksel Ramazan Yardımını Yaptı


Ticaret Borsası Geleneksel Ramazan Yardımını Yaptı

Polatlı Ticaret Borsası her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahiplerine yardım içi kolları sıvadı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği her yıl Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine çeşitli zamanlarda yardımlarını ulaştırıyor. İlçede de bu yar

Ticaret Borsası Geleneksel  Ramazan Yardımını Yaptı
Bu içerik 852 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Polatlı Ticaret Borsası her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahiplerine yardım içi kolları sıvadı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği her yıl Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine çeşitli zamanlarda yardımlarını ulaştırıyor. İlçede de bu yardımlar rutin olarak yapılmaya devam ediyor.

Polatlı Ticaret Borsası tarafından her yıl Ramazan ayında dağıtılan gıda yardımları bu yıl da yapılıyor. Yardım kapsamında 660 aileye Ramazan paketi dağıtılacak. Yardım etkinlikleri TOBB Genel Merkezi tarafından tüm ülke genelinde gerçekleştiriliyor. Her biri 65 lira değerinde olan paketlerde kuru gıda bulunuyor.


ALLAH RAMAZAN BEREKETİMİZİ ARTIRSIN

Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu TOBB tarafından yapılan geleneksel Ramazan yardımları ile ilgili açıklamasına Şırnak'ta meydana gelen helikopter kazasından hayatını kaybeden 13 vatan evladına rahmet ailelerine baş sağlığı dileyerek başladı konuşmasına: " Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından her yıl yardıma ihtiyacı olan ailelere iletilmek üzere oda ve borsalara ödenek gönderiyor. Bu kapsamda bu yıl 365 oda ve borsaya 40 bin TL olmak üzere yardım gönderildi. 14 milyon 600  civarında odalar birliği ülke genelinde yardıma muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere 14 milyon 600 bin TL kaynak ayırdı. Polatlı borsamıza da 40 bin lira kaynak gönderdi. Odalar birliğinin koymuş olduğu kaideye göre 660 tane paket olması gerektiği söyleniyor.40 bin lira yeterli olmadığı için 6 bin  lirada borsamız tarafından takviye edildi. 660 tane paket yaptık Polatlıda ihtiyacı olan ailelere ulaştırılmak üzere hazırladık çok ince ve detaylı bir çalışma ile iletiyoruz.Ramazan ayının bereketi ile dayanışma ruhu ile  bu yardımlar devam eder hem  kurumlar hem özel sektör hem özel şahıslar var oluş  sebebimiz budur. Allah ramazan bereketimizi artırsın."dedi. 

 

ANKARA POLATLI HABER BORSA RAMAZAN YARDIM YAHYA TOPLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ