1926 Belediyespor Yeni Sezona Bomba Gibi Hazırlanıyor


1926 Belediyespor Yeni Sezona Bomba Gibi Hazırlanıyor

3 yılda 3 şampiyonluk parolası ile kurulan şehrin yeni takımı 1926 Polatlı Belediyespor futbol takımı ilk yılında şampiyon olarak süper Amatör lige çıkmıştı.

1926 Belediyespor Yeni Sezona Bomba Gibi Hazırlanıyor
Bu içerik 874 kez okundu.

 Çalışmalarını aralıksız sürdüren takım transfer komitesi öncelikle Ankara’da şampiyonluklar kazanmış teknik adam Mehmet Hacı Mustafaoğlu ile anlaştı. Teknik adamımızında belirlediği isimlerle görüşmelere başlayan transfer komitesi Ankara futbolunda tanınmış ses getireren transferler yaparak yeni sezona bomba gibi girmeye ve yine Şampiyonluğun en büyük adayı olmaya niyetli.

Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş çalışmalarının devam ettiğini iç transferlerle de görüştüklerini kısa zamanda bir kaç imza daha atılacağını söyledi.  Çalışmalarını sezon öncesi kamplarla başlayarak Süper amatör ligde de şampiyonluğu Polatlı’ya getireceklerini bildirdi.

1926 POLATLI BELEDİYESPOR TAKIMINA 11 YENİ İSİM DAHİL OLDU

Kulüp binasında Ankarada ismi duyulan 11 futbolcu ile anlaşma sağlayan takım yönetimi transfer komitesi imza töreni yaptı. poaltlı belediyespora transfer olan isimler şu şekilde oldu: İlker Öymez Sincan Belediyespor Stoper. Hasan Gürel Çubuk Orta Saha. Ahmet Altıntaş TKY Sağ-sol bek. Ümit Avcı             Çubuk Sol açık. Emre Çapraz Sincan Bel. Orta saha Bayram Öz Orman spor Sağ bek. Taha erdi Usanır Sincan Bel Orta saha. Atilla Yasin Çetinkaya Orman Stoper. Yavuz selim Gündüz Bağlum Kaleci. Erkan Göksuoğlu Pursaklar ön libero. Gökay leflef DSI Forvet

ANKARA POLATLI HABER SPOR 1926 BELEDİYESPOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
Görev Başında Hayatını Kaybeden Askere Son Görev
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ  POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ POLATLI TARİHİ ALANLARINI GEZDİ