Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneğinden Kaymakam Tunçer’e Ziyaret


Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneğinden Kaymakam Tunçer’e Ziyaret

Polatlı Doğayı ve Hayvanları Koruma Yaşatma Derneği Başkanı Alper Seber, Dernek Üyeleri Cabbar Çepur, Ayşe Eviner, Nuriye Türker, Şenel Saadet, Hatice Başboğaoğlu Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’i yerinde ziyaret etti.

Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneğinden Kaymakam Tunçer’e Ziyaret
Bu içerik 763 kez okundu.

Polatlıdaki sokak hayvanlarının korunması, beslenmesi ve barınacak alanlarda en güvenli şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri noktasında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Doğayı ve Hayvanları Koruma Yaşatma Derneği kendilerine verdikleri destekten dolayı Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’i ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

AMACIMIZ HAYVANLARIN DAHA İYİ ŞARTLARDA YAŞAMALARI

Dernek Başkanı Alper Seber; “ Kaymakamımıza bize verdikleri destekten ötürü teşekkür etmek amacıyla buraya geldik ve kaymakamımıza dernek olarak plaket sunduk. Bundan sonraki süreçte de arkamızda olmalarını ve desteklerinin daha da arttırmalarını talep ettik. Dernek olarak tek amacımız hayvanlar onların daha iyi şartlarda yaşayabilmesidir.” dedi.

DOĞANIN VE HAYVANLARIN DA YAŞAMA HAKKI OLDUĞU UNUTULMAMALI

Dernek Üyelerinden Cabbar Çepur ise : “Polatlı Doğayı ve Hayvanları Koruma Yaşatma Derneği olarak Alper Başkanım ve bütün dernek üyelerimizle beraber sadece bir yerde değil her yerdeyiz. Aynı zamanda Belediyemizin barınak ile ilgili projesi ve ihalesi yapıldı. Bu sebepten dolayı da Başkanımıza ayrıca teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun biz canlar için dernek olarak bütün illerde ve ilçelerdeki etkinliklere katılmaya yardımcı olmaya gayret ediyoruz. İlerleyen günlerde derneğimizle beraber Polatlı Kent Konseyi mahallemin kuşu mahallemin kedisi mahallemin köpeği projesini de başlatacağız. Amacımız farkındalık yaratmak insanların var olduğu sürece doğanın ve hayvanlarında yaşama hakkı olduğunu unutturmamak. Desteklerini esirgemeyen herkese de çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

ANKARA POLATLI HABER HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ KAYMAKAM TUNÇER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
AK Partili Demir ve Kurmayları Yolları Denetledi
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı
Aşırı Sıcaklar Tarım Sigortası Kapsamında Olmalı