Başkan Yıldızkaya’ya Şükran Ziyareti


Başkan Yıldızkaya’ya Şükran Ziyareti

Esnaf ve Sanatkarlar Cami Yaptırma Ve Yaşatma Derneği ve Polatlı Ziraat Aletleri Odası yönetimi Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti.

Başkan Yıldızkaya’ya Şükran Ziyareti
Bu içerik 591 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Esnaf ve Sanatkarlar Camii Yaptırma Ve Yaşatma Derneği başkan ve yönetiminden Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Esnaf ve Sanatkarlar Cami Yaptırma Derneği Başkanı Ramazan Akdağ, Polatlı Ziraat Aletleri Odası Başkanı Osman Aydoğan ile birlikte Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın caminin yapımında sağladığı desteklerden dolayı teşekkürlerini iletmek için dün makamı ziyaret ettiler. Ziyaretin bir diğer konusunda Polatlı Belediyesi’nin yeni sanayi girişine yaptığı kapı için Sanayiciler Odası Başkanı Osman Aydoğan sanayi esnafı adına teşekkürlerini iletti.

Ziyaret esnasında açıklama yapan Osman Aydoğan caminin yapımında ve arsa temini noktasında Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın çok katkıları olduğunu dile getirerek dile getirdi.  Aydoğan başkan Yıldızkaya’ya Galericiler Sitesi altında belediye tarafından yaptırılan teşhir alanı ile ilgili şükranlarını da ayrıca iletti. 

ANKARA POLATLI HABER POLATLI BELEDİYESİ BAŞKAN YILDIZKAYA ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk  Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
Amerikan Kültür Radyo Kente konuk Oldu: Eğitime Dair Herşey Konuşuldu
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA  NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR
HABERİMİZ DSİ’Yİ HAREKET GEÇİRDİ SAKARYA NEHRİ ÜZERİNDEKİ BENTLER YIKILIYOR