Ramazan Şenliklerine Start Verildi


Ramazan Şenliklerine Start Verildi

Polatlı Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen ramazan şenlikleri ile her yıl olduğu gibi bu yılda çok sayıda vatandaş keyifli anlar yaşadı.

Ramazan Şenliklerine Start Verildi
Bu içerik 1030 kez okundu.

Polatlı Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen ramazan şenlikleri ile her yıl olduğu gibi bu yılda çok sayıda vatandaş keyifli anlar yaşadı. Tren garı çevresinde restorasyonu tamamlanan yeni alanda gerçekleştirilen ramazan şenliklerine çok sayıda ilçe vatandaşı katıldı.

11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı'nın gelmesi ile birlikte Polatlı Belediyesi Ramazan Şenlikleri başladı. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın başlattığı proje neticesinde Tren Garı yanında oluşturulan yeni alanda gerçekleştirilen Ramazan Şenlikleri'nin ilk günü coşkuyla tamamlandı. Ramazan Ayı'nın ilk iftarının ardından Şenlik alanına gelen yüzlerce vatandaş Polatlı Belediye Tiyatrosu Ekibi tarafından hazırlanan program eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirdi.

 RAMAZAN BOYUNCA DEVAM EDECEK

Polatlı Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Yeşilyurt'un hazırladığı ve sunduğu programda; Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Seğmen Ekibi gösterisi, İlizyon gösterileri, Kukla gösterileri, Kanto gösterisi ve yarışmalar yer aldı. Ramazan Ayı boyunca her gün devam edecek olan Polatlı Belediyesi Ramazan Şenlikleri Polatlılılara eğlenceli dakikalar yaşatacak. İftardan sonra her gün saat 21.00'de başlayacak olan programda ilerleyen günlerde İlahi Grupları, Ramazan Eğlenceleri, Hacivat Karagöz Gösterileri, Konserler, çeşitli ikramlar ve hediyeler yer alacak. Tüm Polatlı halkının davetli olduğu Polatlı Belediyesi Ramazan Şenlikleri eşliğinde, Polatlı eğlenceli bir Ramazan Ayı geçirecek

ANKARA POLATLI HABER RAMAZAN ŞENLİKLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
Eski Bakan ve Eski Vekil CHP’liler İle Gündemi Yorumladı
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI